Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Coupe DMX'u (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/173690-e30-coupe-dmxu.html)

NightClubRacer 09-03-10 10:09

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
e daca ai grija nu lovesti nimica...poti proteja aripile, capota etc. :D

Bobby9my 09-03-10 11:47

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Bv boss spor la munca si sa iasa ceva FRUMOS

lopezz 09-03-10 12:04

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3141221)
mersi, asea sper si eu...



am destul timp, si nici nu ma grabesc :D



mersi! culoarea este albastru electric, gasesti la policolor din cate stiu. Cum zice RLG, URSU NU MOARE NICIODATA :twisted:

pasiune este, timp este...nu mie frica de munca,iar banii se fac ;)

o pisica si un urss.iatale la semaforr...

SV25MBN 09-03-10 22:31

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Spor la treaba, sper sa nu iti para rau ca ai vrut sa il salvezi de la moarte si sa vezi proiectul realizat cat mai repede si mai bine cu putinta.

Ace MNE 18-03-10 09:48

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
ohoho dmx mai tii minte cand vopseam noi doi sutica aia? acum ai trecut la BMW bv felicitari si spor la treaba:twisted:

White_Dragon 18-03-10 10:12

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Vinzi ursuletul?

NightClubRacer 18-03-10 18:46

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
din cauza la niste probleme mari..finaciare, am o mica belea...si trebuie sa il dau...asta daca nu o rezolv. :) oricum e pe drum un e30 2.5 24v

Greenhullk 18-03-10 20:14

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
un pret informativ?scz de off

NightClubRacer 19-03-10 00:25

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
350e :) dar e discutabil..actele bune!!! sper sa ajunga la cineva sa il faca macar.

florin_cars 19-03-10 23:40

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
:lol: again..:-P

White_Dragon 20-03-10 09:03

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
Ii lipseste motorul?

NightClubRacer 20-03-10 10:09

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
da, si cutia...motoru avea un piston rupt :) si cateva supape

NightClubRacer 07-04-10 14:02

Re: E30 - Coupe DMX'u
 
asta albastru a plecat, dar vine cel rosu...poze o sa pun cand e gata. Se poate inchide topicu asta!


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning