![]() |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Multumiri tuturor pentru prezenta si pentru urari ;)
Sa ne vedem cu bine cu urmatoarea ocazie.. care-o fi aia :D |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
BY the WAY LA MULTI ANI EVO!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
pe felieee...
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani 4SS :) Bine te-am gasit michael shi pe tine acolo :) toate bune shi frumoase
P.S. Gluma gluma dar revansha aia cand va veni nu vetzi sti ce s-a intamplat buahaha sec :D |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
a fost frumos...mi-a placut, distractie...nebunie mare
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Quote:
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
la multzi ani EVO&4SS si sa traiasca uleiul romanesc :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani 4ss !!!! :D mai cu intarziere... dar merge...
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
multumim multumim .dar eu va zic ceva deabia am inceput :D inca asta nu e tot se mai pregateste ceva :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Traiasca 4SS si Skoda Felicia (GABY)- cea mai potenta masina din club!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
foarte tare frate !!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
la ulti ani :-h
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
LA MULTI ANI EVO SI 4SS... a iesit foarte misto duminica, super atmosfera! ! ! Asteptam cu nerabdare urmatoarea ocazie care poate fii un gratar pe vreme frumoasa... fara nici o ocazie.. un gratar pur si simplu cu toate nebuniile de rigoare ;)
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
crede-ma NOS ca toata lumea asteapta asta ...sper sa fie cat ami rpd!!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning