Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!! (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/17347-duminica-14-gratar-4ss-and-evo-crew-aniversare-2-and-1-ani-existenta.html)

RoSonic 14-05-06 22:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Multumiri tuturor pentru prezenta si pentru urari ;)
Sa ne vedem cu bine cu urmatoarea ocazie.. care-o fi aia :D

Reme 14-05-06 22:44

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
BY the WAY LA MULTI ANI EVO!

Michael 14-05-06 23:05

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
pe felieee...

BabyBlue_EVO 14-05-06 23:08

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani 4SS :) Bine te-am gasit michael shi pe tine acolo :) toate bune shi frumoase
P.S. Gluma gluma dar revansha aia cand va veni nu vetzi sti ce s-a intamplat buahaha sec :D

Michael 14-05-06 23:10

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
a fost frumos...mi-a placut, distractie...nebunie mare

AYF_stilo 14-05-06 23:34

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Quote:

Originally Posted by BabyBlue_EVO
La multi ani 4SS :) Bine te-am gasit michael shi pe tine acolo :) toate bune shi frumoase
P.S. Gluma gluma dar revansha aia cand va veni nu vetzi sti ce s-a intamplat buahaha sec :D

Vad ca esti pus pe treaba cu revansa aia !!!abea asteptam ...cu urmatoarea okazie cu cea mai mare placere:P:P:P:D

gaby_4ss 15-05-06 00:11

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
la multzi ani EVO&4SS si sa traiasca uleiul romanesc :D

DnI 15-05-06 01:21

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani 4ss !!!! :D mai cu intarziere... dar merge...

DVDValy 15-05-06 10:17

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
multumim multumim .dar eu va zic ceva deabia am inceput :D inca asta nu e tot se mai pregateste ceva :D

Reme 15-05-06 11:32

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Traiasca 4SS si Skoda Felicia (GABY)- cea mai potenta masina din club!

emmanuel 15-05-06 14:23

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
foarte tare frate !!

fadidraghici 15-05-06 16:07

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
la ulti ani :-h

NOS 15-05-06 22:26

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
LA MULTI ANI EVO SI 4SS... a iesit foarte misto duminica, super atmosfera! ! ! Asteptam cu nerabdare urmatoarea ocazie care poate fii un gratar pe vreme frumoasa... fara nici o ocazie.. un gratar pur si simplu cu toate nebuniile de rigoare ;)

AYF_stilo 15-05-06 23:01

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
crede-ma NOS ca toata lumea asteapta asta ...sper sa fie cat ami rpd!!!!

ZoliaT 16-05-06 02:58

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
poze :
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=435

filmul cu pricina maine ;)


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning