Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

alex.p7m 03-03-10 21:22

Re: Echipa de sprijin
 
am trimis si eu PM

radu715 04-03-10 11:15

Re: Echipa de sprijin
 
Nume : Popescu Radu Bogdan

Tel : 0763394614

Oras : Bucuresti

Email : [email protected]

alex.p7m 04-03-10 19:02

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3144270)
am trimis si eu PM


Nume : F. Alexandru
Oras : Bucuresti
tel : 0752.158.875
email : [email protected]

Drag_Event_Addict 04-03-10 22:21

Re: Echipa de sprijin
 
deci pana la urma e sigura treaba? venim sambata la romexpo ora 15:00!

Gratzian 04-03-10 23:34

Re: Echipa de sprijin
 
va asteptam acolo

Chucky bmw 04-03-10 23:35

Re: Echipa de sprijin
 
prezent ;):D

Gratzian 04-03-10 23:37

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 3148400)
va asteptam acolo

in parcarea C, de la pompieri

Chucky bmw 04-03-10 23:38

Re: Echipa de sprijin
 
;)....

Paul_ToNy 04-03-10 23:40

Re: Echipa de sprijin
 
daca nu pot veni acuma sambata , si vin numa pe 12 dimineata are ceva ? si pe 12 cam pe la ce ora sa venim? sau ne anunti u mai incolo Gratzian

bogdnici 05-03-10 10:00

Re: Echipa de sprijin
 
salutare mai e loc?

D.Y ¬ 05-03-10 14:18

Re: Echipa de sprijin
 
Dacă mai este nevoie de sprijin eu o să ajung doar sāmbătă.

Sāmbătă la ce oră trebuie să fim acolo? Desigur numai dacă mai este nevoie..

Drag_Event_Addict 05-03-10 19:58

Re: Echipa de sprijin
 
pacat ca este vremea asta foarte nasoala :( sper sa nu ninga si maine!

taz.frkz 05-03-10 20:25

Re: Echipa de sprijin
 
maine pleaca cineva din berceni ?

Dan_Dub 05-03-10 20:45

Re: Echipa de sprijin
 
daca ai nevoie de ajutor ma suni

Nume : Barcutean Dan
Oras : Bucuresti
Tel : 0766.534.073
Mail : [email protected]

ai chis iu

cozmin23 05-03-10 20:53

Re: Echipa de sprijin
 
trece cineva pe la republica sau pe la capatu lui 14?poate ma agata si pe mine!


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning