![]() |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Mario, alaltaseara am trecut prin zona, dar i-am lasat cv lui sormea si am fugit la Brasov.
Deci baieti, haideti sa ne stabilim o locatie sa fie bine pt toata lumea. |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eeh masina sta cuminte in parcare ca s-a taiat un cot de plastic de la radiator, noroc ca vine separat de radiator si abea ieri a ajuns in magazin, plus ca trebuie sa fac si schimbul de ulei si nu prea o mai misc pana nu-l fac. cand mai ai drum stam la o palavra:)
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Stam, cum sa nu stam Mario.
Maibunu... Ma suna cumnatamiu intr-o zi..."Stii la ce ma uit eu acum? eu zic: la ce? el: la un corrado. Dar asta cred ca e puternic, ca are un radiator si niste tuburi in fata. E vr6, ca are VRG la numar. B 76 VRG" :))) Apropo, la 4 tuning days apare vreo surata? |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
radiatoarele si tuburile alea e de la clima am nevoie de climatizare buna :lol:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
:))))))) buna asta.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pentru cine nu a intrat aici.... Numaratoarea...https://forum.4tuning.ro/323-discutii...ml#post3140038
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Chiar ca venii vb de gaz, cand l-am adus eu, ma intreaba unu ce motor am pe el. ii zic ca 2900, benzina. Si el... BA, ESTI NEBUN?????? BAGAL PE GPL. Oameni nebuni :)))))))
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pna la urma ne intalnim? Unde si cand?
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Asa ziceam si eu. Pai dupa ce se discuta pe topic, pana acum ramane judetul Constanta (Constanta, Costinesti, Neptun, etc...) . Data e 1 Mai.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Hai s-o mai pritocim oleaca. Parerea mea... ;) |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Din partea mea vin si la Iasi :D Unde o fi, o fi, dar sa ne hotaram, ca acusi ne trezim ca e sfarsitul lui aprilie, si noi nu stim unde ne gasim:D Cum facem, dam cu banucu?
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eu propun sa ne intalnim in judetul Covasna
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Si eu vin oriunde, numai sa ne hotara. In ritmul asta insa...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning