Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnire VW CORRADO de 1 mai (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/173151-intalnire-vw-corrado-1-a.html)

clau lcf 06-03-10 07:25

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Mario, alaltaseara am trecut prin zona, dar i-am lasat cv lui sormea si am fugit la Brasov.

Deci baieti, haideti sa ne stabilim o locatie sa fie bine pt toata lumea.

Mario_Dub 06-03-10 10:39

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
eeh masina sta cuminte in parcare ca s-a taiat un cot de plastic de la radiator, noroc ca vine separat de radiator si abea ieri a ajuns in magazin, plus ca trebuie sa fac si schimbul de ulei si nu prea o mai misc pana nu-l fac. cand mai ai drum stam la o palavra:)

clau lcf 06-03-10 14:46

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Stam, cum sa nu stam Mario.

Maibunu... Ma suna cumnatamiu intr-o zi..."Stii la ce ma uit eu acum? eu zic: la ce? el: la un corrado. Dar asta cred ca e puternic, ca are un radiator si niste tuburi in fata. E vr6, ca are VRG la numar. B 76 VRG" :)))


Apropo, la 4 tuning days apare vreo surata?

maibunu 06-03-10 19:47

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
radiatoarele si tuburile alea e de la clima am nevoie de climatizare buna :lol:

clau lcf 06-03-10 21:23

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
:))))))) buna asta.

corraptor_evo 07-03-10 09:49

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 3154408)
radiatoarele si tuburile alea e de la clima am nevoie de climatizare buna :lol:

Cum? De la clima? Eu ziceam ca sunt de la GPL! :lol:

clau lcf 07-03-10 10:29

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Pentru cine nu a intrat aici.... Numaratoarea...https://forum.4tuning.ro/323-discutii...ml#post3140038

clau lcf 08-03-10 16:13

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Chiar ca venii vb de gaz, cand l-am adus eu, ma intreaba unu ce motor am pe el. ii zic ca 2900, benzina. Si el... BA, ESTI NEBUN?????? BAGAL PE GPL. Oameni nebuni :)))))))

corrado_ro 14-03-10 18:33

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Pna la urma ne intalnim? Unde si cand?

clau lcf 15-03-10 00:40

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Asa ziceam si eu. Pai dupa ce se discuta pe topic, pana acum ramane judetul Constanta (Constanta, Costinesti, Neptun, etc...) . Data e 1 Mai.

corraptor_evo 15-03-10 09:59

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by clau lcf (Post 3183711)
Asa ziceam si eu. Pai dupa ce se discuta pe topic, pana acum ramane judetul Constanta (Constanta, Costinesti, Neptun, etc...) . Data e 1 Mai.

De unde-ai scos-o, fratzicule? :) Ca Numai eu si Kalu ne-am "manifestat" cu privire la locatie, iar ce-am propus noi e diferit de varianta Constanta...
Hai s-o mai pritocim oleaca. Parerea mea... ;)

clau lcf 15-03-10 21:47

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Din partea mea vin si la Iasi :D Unde o fi, o fi, dar sa ne hotaram, ca acusi ne trezim ca e sfarsitul lui aprilie, si noi nu stim unde ne gasim:D Cum facem, dam cu banucu?

maibunu 16-03-10 11:05

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
eu propun sa ne intalnim in judetul Covasna

corraptor_evo 18-03-10 08:48

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 3189123)
eu propun sa ne intalnim in judetul Covasna

De acord! Mai ales ca se gaseste si o palina buna!

corrado_ro 19-03-10 19:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Si eu vin oriunde, numai sa ne hotara. In ritmul asta insa...


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning