![]() |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
:))))) frectie....iar aberezi pe aici???las-o draq de copilarie ....vrei sa pari interesant?
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
credeam ca aici se vb de pelcare nu de cati cp are fiecare sub capota eu unu plec sambata pe la 8- 9 care mai vrea sa vina sa se anunte aici
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
da fratie sambata la 8jum la mc in steagu si p la 9 plecam oricum nu se poate merge tare k drumul e perfect pt astia cu jeepurile
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
sambata ora 6 dim adunarea la petrom langa hotelu ramada. se sta la cafea pana la 6 jumate sa ne adunam toti dupaia pe cai usor usor max 100 km/h, suntem in jur de 6-7 masini cine mai doreste sa vina cu noi este binevenit
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Intrebare , de interes general , care plecati sambata aveti unde ramane? sau se face vreo seara alba prin vreo parcare? , din Rasnov plecam duminica dimineata deocamdata , la ce ora nu am stabilit exact , cred ca duminica va fii cel mai fain ...
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
deci la 8.30 plecma frectie?
si la 9 la petrom vul de lanaga mc!asa ramne ne vdm |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
eu sunt de acord cu 8 jumate in petromu de langa mc :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning