Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Plecare la 4tuning days 2010 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/172991-plecare-4tuning-days-2010-a.html)

sKyNeT 04-03-10 17:06

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3145143)
il legatura cu plecarea eu ma inscriu in grupul ala care nu merge tare...ok???

consuma mult nu ? :lol:

450yfz 04-03-10 21:19

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 3146676)
consuma mult nu ? :lol:

e putin cam joasa....si mie frica sa nu o rup

gabitza121 08-03-10 06:24

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3145141)
miercuri seara e gata masina mea....o sa vedeti atunci....am zis si la versus k il provoc p tosiba....si sa vedeti k nu o sa fie mare diferenta.....nu va mai prostiti e 1.9 tdi people!!!

frectie ce ai ma te doare capu?ai febra? eu faceam caterinca,al meu 1.9 116cp jumate impiedicati,si lasa vrajelile ca deja a zis toata lumea ca merge masina si stie toata lumea ca te-ai dat cu TOYotaaaaaaaaaaaaa si l-ai facut asa ca mai lasa falsa modestie pe care o afisezi pe aicea

450yfz 08-03-10 12:31

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by gabitza121 (Post 3158959)
frectie ce ai ma te doare capu?ai febra? eu faceam caterinca,al meu 1.9 116cp jumate impiedicati,si lasa vrajelile ca deja a zis toata lumea ca merge masina si stie toata lumea ca te-ai dat cu TOYotaaaaaaaaaaaaa si l-ai facut asa ca mai lasa falsa modestie pe care o afisezi pe aicea

minciuni si aberatii......masina e calma si stock.....pup!!!!la toti!!

gabitza121 08-03-10 12:37

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3159854)
minciuni si aberatii......masina e calma si stock.....pup!!!!la toti!!

tovarusul meu drag lasa dracu vrajeala asta acra pe aicea ca masina ta e stock cum sunt 30 de grade afara si eu umblu cu bicicletape o roata fara maini.pupi la tine prietenii tai nu pe noi CA NOUA PLACE FEMEILE:twisted:

blondu_glf 2 08-03-10 12:56

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
:))))) frectie....iar aberezi pe aici???las-o draq de copilarie ....vrei sa pari interesant?

cmasaiu 08-03-10 20:07

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
credeam ca aici se vb de pelcare nu de cati cp are fiecare sub capota eu unu plec sambata pe la 8- 9 care mai vrea sa vina sa se anunte aici

450yfz 08-03-10 21:06

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
da fratie sambata la 8jum la mc in steagu si p la 9 plecam oricum nu se poate merge tare k drumul e perfect pt astia cu jeepurile

bogdan1991s 08-03-10 22:17

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
sambata ora 6 dim adunarea la petrom langa hotelu ramada. se sta la cafea pana la 6 jumate sa ne adunam toti dupaia pe cai usor usor max 100 km/h, suntem in jur de 6-7 masini cine mai doreste sa vina cu noi este binevenit

db_freak 08-03-10 22:44

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Intrebare , de interes general , care plecati sambata aveti unde ramane? sau se face vreo seara alba prin vreo parcare? , din Rasnov plecam duminica dimineata deocamdata , la ce ora nu am stabilit exact , cred ca duminica va fii cel mai fain ...

cata.tatuc 09-03-10 07:03

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
deci la 8.30 plecma frectie?
si la 9 la petrom vul de lanaga mc!asa ramne ne vdm

450yfz 09-03-10 11:54

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3162798)
deci la 8.30 plecma frectie?
si la 9 la petrom vul de lanaga mc!asa ramne ne vdm

exact....apropo de ce plecati la 6jum.....sunt mai putine gropi la ora aia....chiar nu aveti de lucru la ora aia.....bah c pnm ne facem cu zapada asta????

bogdan1991s 09-03-10 12:34

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3163560)
exact....apropo de ce plecati la 6jum.....sunt mai putine gropi la ora aia....chiar nu aveti de lucru la ora aia.....bah c pnm ne facem cu zapada asta????

la 6 jumate si ajungem pe la 9-10 in bucuresti pana gasim loc de parcare pana ne adunam toti se face 10 jumate si nu prindem aglomeratia de dimineata;) la 11 suntem inauntru. pnm:-)

450yfz 09-03-10 17:40

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by bogdan1991s (Post 3163717)
la 6 jumate si ajungem pe la 9-10 in bucuresti pana gasim loc de parcare pana ne adunam toti se face 10 jumate si nu prindem aglomeratia de dimineata;) la 11 suntem inauntru. pnm:-)

aia da!!!

cmasaiu 09-03-10 21:28

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
eu sunt de acord cu 8 jumate in petromu de langa mc :))


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning