![]() |
Re: O Tigra!!!!
stii cumva ce cod are cutia aia de pe bertone? :d :d :)
|
Re: O Tigra!!!!
Si asa are probleme foarte mari cu gasirea cutiei,si ce a gasit a gasit la preturi foarte mari (si erau si la noroc,cumperi si nu stii sigur daca functioneaza:) ) de Bertone ar fi mult prea scumpa..
Nu stiti pe cineva care are asa ceva de vanzare ? |
Re: O Tigra!!!!
Quote:
Nu stiu codul dar daca vrei ma pot interesa........insa pretul o sa fie destul de mare......cel mai bine ar fi sa cauti una cu carcasa sparta pe la dezmembrari,sau daca ai pe cineva pe la OPEL sa te anunte cand apare vreuna busita..... |
Re: O Tigra!!!!
3 Attachment(s)
Quote:
Deci GETRAG este firma ... si cutiile facute de ei sunt super jmekere ... Pe F28 scrie GETRAG ... Uite si niste poze cu a mea . |
Re: O Tigra!!!!
Quote:
Ii pui cutie de transfer cu capac in locul in care iese cardanul si planetara de dreapta de calibra turbo si sanatate si virtute !!! Vrei asha ceva ??? |
Re: O Tigra!!!!
Salutare si eu sunt un proprietar al unei tigra si daca nu deranjez as vrea sa stiu de unde pot sa cumpar o pereche de faruri cu Angel eyes pt o astfel de masina...ca cele care de pe tigra prezentata aici. Las si un nr de telefon daca exista cineva care ma poate ajuta: 0722 755 761. Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:20. |
- Copyright 2026 4Tuning