Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona comerciala Iasi - Bazar - Servicii - Talcioc (https://forum.4tuning.ro/213-zona-comerciala-iasi-bazar-servicii-talcioc.html)
-   -   lucrari autodesign (https://forum.4tuning.ro/213-zona-comerciala-iasi-bazar-servicii-talcioc/172094-lucrari-autodesign.html)

VaLeX 18-03-10 00:35

Re: lucrari autodesign
 
20 35 43 40 54 56 64 66 76

Ma intereseaza ce ai mat din aceste nuante , sau altele cu aproximatie .....

autodesign 18-03-10 00:50

Re: lucrari autodesign
 
te anunt pe maine sa vb cu distribuitori...momentan am doar negru mat, pe maine postez nuantele de folie mate

D3m0N 18-03-10 09:06

Re: lucrari autodesign
 
si 63 dak il ai mat:D

autodesign 18-03-10 12:51

Re: lucrari autodesign
 
salut! toate culorile din catalog sunt pe varianta mata si lucioasa, trebuie comandat cel putin 2 m liniari pt alta culoare decat negru

D3m0N 18-03-10 17:49

Re: lucrari autodesign
 
si preturi ?:d

autodesign 18-03-10 18:45

Re: lucrari autodesign
 
spune-mi exact codurile de nuante

autodesign 19-03-10 14:32

Re: lucrari autodesign
 
3 Attachment(s)
ALB & TRANSPARENT = 25,5 RON MP
COLORATE = 28,8 MP
NUANTE DE ROSU = 29,1
METALICE = 31,0


NUANTE MATE

ALB & TRANSPARENT = 31,9
COLORATE = 34,1 inclusiv negru mat
carbon structura 3D DIMENSIUNE 122* 100 = 160 M LINIAR
Carbon structura 3D DIMENSIUNE 134*100 = 180 M LINIAR

Preturile sunt in RON si contin TVA

TEL: 0746.832.303

0754.414.669

autodesign 19-03-10 19:16

Re: lucrari autodesign
 
PROMOTIE!!! DIN 25 APRILIE 2010 LA O FOLIERE GEAMURI INDIFERENT DE NUMARUL ACESTORA SAU DE MASINA.AVETI O POLISHARE GRATIS!!!

fanatik_iasi 19-03-10 19:31

Re: lucrari autodesign
 
Daca te-ai saturat sa cauti o spalatorie auto care sa iti faca tapiteria ta ca noua,sau persoane care sa iti ceara sume enorme pt acest serviciu,atunci,eu sunt SOLUTIA TA !
Cosmetica auto cu solutii profesionale la preturile cele mai mici din oras !!!

Indiferent de tipul tapiteriei (textil/pile), rezultatele sunt remarcabile !
Tot ce trebuie sa faci este sa dai un telefon la : 0756-32.34.12 (Lucian) sau la id : fanatik_iasi


o lagatura catre pagina mea : https://forum.4tuning.ro/36-iasi/1775...ml#post3201218

autodesign 19-03-10 19:34

Re: lucrari autodesign
 
se face numai treaba buna la lucian. bafta!

fanatik_iasi 19-03-10 19:35

Re: lucrari autodesign
 
Quote:

Originally Posted by autodesign (Post 3201198)
se face numai treaba buna la lucian. bafta!



mc,mc......sper sa se convinga si restul lumii de calitatea lucrarilor mele

autodesign 02-04-10 19:32

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
masini noi in spatiu nou

D3m0N 03-04-10 10:16

Re: lucrari autodesign
 
da ati mutat sediul ?:D

autodesign 10-04-10 19:32

Re: lucrari autodesign
 
da! in podul de piatra

JusT_SaY_BoBo 11-04-10 21:04

Re: lucrari autodesign
 
up de la mine!se face treaba super!recomand cu incredere.mc luci,baiatul cu polo-ul rosu


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning