Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 22-02-10 16:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by tyger_lelee123 (Post 3111657)
superba masinuta, cat te-a costat anul trecut cu totul??

12k a fost ea acolo, plus drum, taxe inm etc plus una alta... spre 14mii

ON: masina se pregateste de un nou look!!! Revin cu detalii si poze!!! :lol:

road_runner 22-02-10 19:15

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
2 Attachment(s)
Volan BMW ///M 3 :pistoles:

road_runner 22-02-10 19:20

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
8 Attachment(s)
Urmeaza foot-rest de M3, schimbator de M3 si oglinda interioara de M3 !

quze 22-02-10 19:21

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Ar merge o clima...

road_runner 22-02-10 19:22

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 3113369)
Ar merge o clima...


Te referi la climatronic?

quze 22-02-10 19:23

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Da, sa iasa robinetele de acolo

road_runner 22-02-10 19:52

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 3113378)
Da, sa iasa robinetele de acolo

Nu ma gandesc la asa ceva... E prea complicat sa schimb totul, as putea schimba doar panoul insa nu imi plac lucrurile pe jumatate facute... Oricum masina va primi un 2DIN si va arata mult mai bine...

gelu_r 22-02-10 20:01

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Si a luat un prieten una identica , daca ii vezi interioru te ia capu :D:D:D

I N D I V I D U A L :D

ady_viteza 22-02-10 20:03

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Unde ai gasit volanul de M?...eu am asa interiorul https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...e46-320-a.html ....si-mi lipseste din pachet volanul de M...

road_runner 22-02-10 20:27

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3113553)
Unde ai gasit volanul de M?...eu am asa interiorul https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...e46-320-a.html ....si-mi lipseste din pachet volanul de M...

Volanul m-a ajutat colegul BRANDEX care se ocupa si el cu piese si accesorii... ramane ca eu sa ii pun cablu retrofit sa mearga comenzile... momentan sunt doar design! btw.. frumoasa masina ai...;)

Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3113543)
Si a luat un prieten una identica , daca ii vezi interioru te ia capu :D:D:D

I N D I V I D U A L :D

TACI! TACI! vrei sa ma ia capu??? in timp poate imi gasesc si un interior decent!!! cianon parca asa e cularea aia care o vreau>>> sper ca am scris bine

kox_24 22-02-10 20:28

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
fain volanu.imi place modelu.este mai gros decat modelul celalalt.iar cu climatronicu din cate stiu nu totul se rezuma doar la comanda de climatronic.mai implica si altele.

road_runner 22-02-10 20:31

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 3113704)
fain volanu.imi place modelu.este mai gros decat modelul celalalt.iar cu climatronicu din cate stiu nu totul se rezuma doar la comanda de climatronic.mai implica si altele.

asa e cu climatronicul este poveste veche si complicata! cel putin pt mine! din ce am vazut desfaci juma de masina... pe mine cum am spus nu ma deranjeaza ce am eu atata timp cat este functional ;)

xxdadixx 22-02-10 20:57

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3113689)
Volanul m-a ajutat colegul BRANDEX care se ocupa si el cu piese si accesorii... ramane ca eu sa ii pun cablu retrofit sa mearga comenzile... momentan sunt doar design! btw.. frumoasa masina ai...;)



TACI! TACI! vrei sa ma ia capu??? in timp poate imi gasesc si un interior decent!!! cianon parca asa e cularea aia care o vreau>>> sper ca am scris bine

Cinnamon in engleza sau zimt in germana.

road_runner 22-02-10 20:58

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 3113885)
Cinnamon in engleza sau zimt in germana.

Danke schon!!! :lol:
Ma innebuneste cum arata... Sper sa o il fac intr-o zi asa...

xxdadixx 22-02-10 21:10

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Numai sa gasesti un interior complet. Ca si culoare gasesti ceva ff asemanator, ca si material sunt slabe sanse sa gasesti in bani putini. Ca si optionala trebuia sa platesti in jur de 5000 de euro pentru ea.


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning