![]() |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
ON: masina se pregateste de un nou look!!! Revin cu detalii si poze!!! :lol: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
2 Attachment(s)
Volan BMW ///M 3 :pistoles:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
8 Attachment(s)
Urmeaza foot-rest de M3, schimbator de M3 si oglinda interioara de M3 !
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Ar merge o clima...
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Te referi la climatronic? |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Da, sa iasa robinetele de acolo
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Si a luat un prieten una identica , daca ii vezi interioru te ia capu :D:D:D
I N D I V I D U A L :D |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Unde ai gasit volanul de M?...eu am asa interiorul https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...e46-320-a.html ....si-mi lipseste din pachet volanul de M...
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
fain volanu.imi place modelu.este mai gros decat modelul celalalt.iar cu climatronicu din cate stiu nu totul se rezuma doar la comanda de climatronic.mai implica si altele.
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Ma innebuneste cum arata... Sper sa o il fac intr-o zi asa... |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Numai sa gasesti un interior complet. Ca si culoare gasesti ceva ff asemanator, ca si material sunt slabe sanse sa gasesti in bani putini. Ca si optionala trebuia sa platesti in jur de 5000 de euro pentru ea.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning