![]() |
Re: Hel HONDA CRX
Quote:
sa ai spor ! |
Re: Hel HONDA CRX
Quote:
Servo motoare minim 3 ca sa ai bracaj maxim Supercharger + turbo doar daca le montezi impreuna altfel n-ai rezolva nimic Injectoare....neaparat de la Matshusita Filtre KeN sau AeM In rest Doamne Ajuta si tuning sa fie ca de restul ne ocupam noi . |
Re: Hel HONDA CRX
Quote:
|
Re: Hel HONDA CRX
Quote:
|
Re: Hel HONDA CRX
Si cand te gandesti ca este plin netul cu info despre CRX...:blahblah:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning