![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
ca cica aveai wall .. :) m`am certat cu prostul ala 10min.. las ca`l iau la bataie maine la scoala...si`ti scoate banu` ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
intrebare:
se accepta si d-astia mai habarnisti(ca mine)? :D:oops: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pe ce ser va dati ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
p ce serv. jucam asta seara?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mousesports ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai luni seara la 21:00 toata lumea pe mousesports cu 4TuningRO | nick ...
plm , no offence , but e retardat rau de tot serveru - din cauza lagului , iar adminii sunt inapti rau de tot ... am pana acum 4 banuri , 1 ptr comportament neadecvat , adica .. mi-am bagat ceva in gatu mamicutzei aluia de abia ma omorase.. de 2 ori la rand.. =)) oamenii imi dau mie ban , nu aluia ptr 2 tk`uri intentionate... marfa de admini , 2 ptr aim , si 1 ptr wall =)) retardatii dreaq =)) cica si ei jucatori de CS =)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gata maine sunt de-al vostru la 9 ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ma bag si eu zicetzi serverul intreg :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hai ca ma bag si eu.. ca nu am mai jucat de ceva luni.. sa vad daca reusesc sa ma fac de ras.. :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
chiar ma miram dc naiba nu ... misti ...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu spune nimeni mai exact serveru? cs.mousesports.ro ? sau cum ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ma bag si io
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si chiar retardati sunt unii pe acolo, in 2 minute imi dadura ban...de ce ...ei stiu |
| All times are GMT +2. The time now is 14:01. |
- Copyright 2026 4Tuning