![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
eclipseu` ala nu e cumva de vanzare pe sit la bazar?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
nu e nimik nou, dar merita sa apare si printre masinile tari pt k....parerea mea e, masina e tare!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
6 Attachment(s)
Uite bag shi eu un CLS pe care l-am vazut prin orash... nush al cui e dar e de al nostru... shi cateva poze de la legale.. din toamna `05...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Golfu ala ultimu parca il stiu..:P :peace:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ar trebui sa le stii pe toate ...
ca toate au fost prezente la .. ce cursa a fost atunci ca nu mai stiu ? zilele automobilistice satmarene ... parca ... nu ? faine curse o fost ... ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
stim noi a cui e si mertzanu :)...io dc nu stiu de zilele alea? :) pe unde umblam la vremea aia? :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:wink: :wink: :wink: :wink: ZKL si fetitza mea :D
n-ai clipuri de la legala aia din 2005 ??? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
@alex2fast4you mai poze de la concursu ala?dak da da-mi un pm k vreau sa deschid un thread cu cursele din sm!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mai am cateva da toate is facute cu telu` shi era cam noapte... nu ii calitate .. shi nu am foarte multe... dak vrei .. cauta-ma pe YM! .. alex_2fast_4u
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Salutare! Am venit si eu cu niste poze pt. voi! precis multi o stiti....:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Acu un audi, nu e cu nr. de SM dar e de-al nostru! siiii pozeee :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Calibra aia inainte era neagra... shi audi`u ii din 16.. frumoase masini... dar din cate am auzit amandoua sunt forjate rau.. pacat.. in rest cat mai multi km cu ele proprietarilor..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
nu se vede prea bine dar.....cl600 si un bmw
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
calibra ala ara fata k la un ...ozn
spatele merge dar mie nu-mi place fata |
| All times are GMT +2. The time now is 16:30. |
- Copyright 2026 4Tuning