Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

RuDoLf3721 16-05-06 14:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
eclipseu` ala nu e cumva de vanzare pe sit la bazar?

juana_man 16-05-06 14:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by RuDoLf3721
eclipseu` ala nu e cumva de vanzare pe sit la bazar?

cunosc proprietaru si nu e de vanzare 100%

juana_man 16-05-06 14:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
nu e nimik nou, dar merita sa apare si printre masinile tari pt k....parerea mea e, masina e tare!

Alex2Fast4U 17-05-06 20:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
Uite bag shi eu un CLS pe care l-am vazut prin orash... nush al cui e dar e de al nostru... shi cateva poze de la legale.. din toamna `05...

Snoopy 17-05-06 20:52

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Golfu ala ultimu parca il stiu..:P :peace:

Spark 17-05-06 21:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ar trebui sa le stii pe toate ...
ca toate au fost prezente la .. ce cursa a fost atunci ca nu mai stiu ?
zilele automobilistice satmarene ... parca ... nu ?

faine curse o fost ... ;)

Criwar 17-05-06 23:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
stim noi a cui e si mertzanu :)...io dc nu stiu de zilele alea? :) pe unde umblam la vremea aia? :)

juana_man 18-05-06 10:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:wink: :wink: :wink: :wink: ZKL si fetitza mea :D
n-ai clipuri de la legala aia din 2005 ???

juana_man 19-05-06 13:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
@alex2fast4you mai poze de la concursu ala?dak da da-mi un pm k vreau sa deschid un thread cu cursele din sm!

Alex2Fast4U 19-05-06 17:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai am cateva da toate is facute cu telu` shi era cam noapte... nu ii calitate .. shi nu am foarte multe... dak vrei .. cauta-ma pe YM! .. alex_2fast_4u

holdo 20-05-06 18:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Salutare! Am venit si eu cu niste poze pt. voi! precis multi o stiti....:)

holdo 20-05-06 18:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Acu un audi, nu e cu nr. de SM dar e de-al nostru! siiii pozeee :)

Alex2Fast4U 20-05-06 23:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Calibra aia inainte era neagra... shi audi`u ii din 16.. frumoase masini... dar din cate am auzit amandoua sunt forjate rau.. pacat.. in rest cat mai multi km cu ele proprietarilor..

juana_man 22-05-06 12:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
nu se vede prea bine dar.....cl600 si un bmw

juana_man 22-05-06 12:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
calibra ala ara fata k la un ...ozn
spatele merge dar mie nu-mi place fata


All times are GMT +2. The time now is 16:30.

- Copyright 2026 4Tuning