![]() |
Re: E46 - 320d
frumoasa masina...cat te-a costat sa ii faci portbagajul asa?
|
Re: E46 - 320d
frumoasa masina intradevar..
bafta sa ai in continuare cu ea,ce obiectie am eu sa zic ca mai bine erau niste faruri originale pe lupa si cu angel in ele decat astea in rest ii pe drumul cel bun...mai ai una alta dar usor usor suspensia dupa cum se mai cere pe aici:D numai bine |
E46 - 320d
1 Attachment(s)
Azi am fost sa imi fac alte numere, pentru ca cele vechi se aflau intr-o stare deteriorata. M-au costat 40 ron + cele vechi la schimb. Cu ajutorul unui spray-curatare spuma poliuretanica, am sters dunga de la numar. Imi place mai mult fara aceasta dunga. Numerele am sa le lipesc cu banda dublu adeziva
|
Re: E46 - 320d
sa pui niste poe cu jantele de vara
|
E46 - 320d
Am sa pun jantele de vara pe masina si am sa fac poze. Acum astept sa se mai duca din ninsoarea asta ca este un timp urat afara de nu iti vine sa iesi din casa :!:
|
E46 - 320d
Astazi mi-am facut cadou o alarma thunder ca 203 cu pornire motor din telecomanda :pistoles:. Cel mai mult imi place la ea functia TURBO (pot seta din telecomanda ca dupa ce o opresc, motorul sa mai functioneze inca 2 minute, dand astfel timp masinii sa se raceasca) + functia pornirii motorului din telecomanda. Total am dat 250 ron (alarma + montaj), la un prieten care se ocupa cu asa ceva. Operatiunea de montare a durat in jur de 3 ore de stat in frig, insa a meritat fiecare minut...;-)
|
Re: E46 - 320d
Ai început în forţă şi frumos,haion CSL nice,culoarea zici că aşa a venit din fabrică...felicitări !
|
Re: E46 - 320d
cozorocul pentru luneta il lipesti sau cu un dublu adeziv bun, sau cu adeziv de parbriz (varianta in care nu il mai dai jos ever, decat cu luneta cu tot...
|
Re: E46 - 320d
felicitari. arata foarte bine masina..
|
Re: E46 - 320d
toata lumea striga dupa jante si suspesnie!
spun si eu: jante si suspesnie! :lol: |
E46 - 320d
1 Attachment(s)
Am lipit eleronul la luneta cu silicon transparent. M-am chinuit cam o ora impreuna cu un bun prieten. L-am lipit dimineata, iar pana seara cand a inceput sa ploua incet, am pus cate o greutate la colturi sa se lipeasca bine. A doua zi eleronul se prezenta super, se intarise beton. Sunt multumit de cum a iesit :)
|
Re: E46 - 320d
la voi acolo mai e apada???pe cand vin jantele??
|
E46 - 320d
8 Attachment(s)
poze noi...
|
Re: E46 - 320d
foarte reusita , necesita ajnte si suspensie si o sa fie foarte frumoasa.
|
E46 - 320d
8 Attachment(s)
si cu jantele... STIU!!! Suspensie sport imi trebuie neaparat! :sad: O sa urmeze si ea, dar un pic mai incolo...am bagat ceva bani in masina si am facut greseala sa cumpar amortizoare fata-spate, arcuri spate, flanse amortizor fata-spate, toate noi, marca Bilstein, cand puteam sa imi cumpar cu banii pe care i-am dat pe toate, o suspensie sport reglabila. Asa ca, cine e interesat sa faca un schimb cu mine cu o suspensie sport, astept oferte...le-am cumparat cam de aprox 5 luni si sunt in perfecta stare. Se poate face si o diagnoza...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:12. |
- Copyright 2026 4Tuning