Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   POsesori de bmw e36 (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/169177-posesori-bmw-e36.html)

Marian_nebunu 19-03-10 17:30

Re: POsesori de bmw e36
 
2 Attachment(s)
marian_mrn

Billy c25xe 19-03-10 22:29

Re: POsesori de bmw e36
 
e36_318tds 8)

D o n n 20-03-10 22:57

Re: POsesori de bmw e36
 
south_side_donn

e36 316

Kenzo4Boss 21-03-10 21:32

Re: POsesori de bmw e36
 
Quote:

Originally Posted by OVI (Post 3129043)
mm_11_diu

la ce ai mai pus id aici daca dai ignore cand sa te bag in lista ????





si ID meu : kenzo4boss

calin_m_power 22-03-10 15:03

Re: POsesori de bmw e36
 
Ideea de a trece aici id-urile de mes, din punctul meu de vedere am facut-o tocmai pentru a ne ajuta intre noi, cu sfaturi, idei, schimburi, vanzari etc, macar stim ca avem toti acelasi tip de masina.Altii mai experimentati, altii mai putin dar dornici de a invata.Daca deranjaza pe unii nu-i obliga nimeni sa-si treaca aici id-ul.Nu e nici o problema.Si sper sa nu supere pe nimeni daca le cerem sfatul.Eu unu il ofer cu mare placere daca pot si stiu!Cu aceasta ocazie sper sa fim cat mai multi!!!!:D

cristian_cc22 23-03-10 11:35

Re: POsesori de bmw e36
 
cristian_cc22 e36 coupe 320i

antacebal 23-03-10 12:44

Re: POsesori de bmw e36
 
antacebal

passatb4 23-03-10 22:06

Re: POsesori de bmw e36
 
ionutz_njd oricand disponilbil:P

dadydoris 23-03-10 23:44

Re: POsesori de bmw e36
 
2 Attachment(s)
dadydoris

Sent18 24-03-10 16:09

Re: POsesori de bmw e36
 
crystan16

m1n1maL 27-03-10 21:37

Re: POsesori de bmw e36
 
crazy.minimal

passatb4 30-03-10 23:13

Re: POsesori de bmw e36
 
prea putini la cat suntem de multi:)) parca ar manca pe cineva comunitatea asta e36:))

valynitulescu 31-03-10 16:14

Re: POsesori de bmw e36
 
id: nitulescuvalentin

fiscu8 31-03-10 18:12

Re: POsesori de bmw e36
 
Am vazut un topic mai jos cu astfel de tema, adica sa-si noteze toti cei care detin bmw-uri modelul e36 si care doresc, id-ul de mes, pentru a socializa despre eventuale intalniri, sfaturi, probleme etc.Daca exista un astfel de totic rog un moderator sa-l stearga pe acesta!Va multumesc!



fiscuteanradu

roGan 31-03-10 22:14

Re: POsesori de bmw e36
 
rogan_back :D pentru cei care ma au deja... :*


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning