Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Peugeot tuning (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning.html)
-   -   Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning/16899-peugeot-206-shaver-carzone-specials.html)

alex-mishu 09-05-06 13:07

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Desi masina se preteaza bine la tuning, body kitul de fata nu i se potriveste
Nu-i subliniaza nici un detaliu.:???: :???: Doar "curge" pe masina.:sad:

cannavaro 09-05-06 16:45

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Sunt alte kitt-uri mult mai reusite! Chiar si barile standard arata mai bine

F.R.Sonic 09-05-06 17:46

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by Andr3i
Sincer cred ca este penal... Mai ales spoilerul din fata

lasa ca e fain ala din spate:writers_b ...ciudat kitu...poate e o "revolutie" in materie de tuning....muahahhaha parca e facut de botezatu sau mai degraba de dezbracatu....cam NASHPA:bong: dak stau bine sa ma gandesc arata mai bine stock 206-le

F.R.Sonic 09-05-06 17:48

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by alex-mishu
Doar "curge" pe masina.:sad:

"EXAC"!!!:dance:

B-69-TAU 09-05-06 23:51

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
oribila, mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina asta pe strada! dar sa mai merg si la pescarus cu ea!:lol: :oops: :oops: :lol: :lol:

J.D 10-05-06 01:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU
oribila, mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina asta pe strada! dar sa mai merg si la pescarus cu ea!:lol: :oops: :oops: :lol: :lol:


Exact...:lol:
mai repede as fi lovit de una la fel, decat sa fiu vazut la volanul ei...:rolleyes:

iustin_x 10-05-06 02:59

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
ras de kit

Cosmin255 11-05-06 16:42

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Chiar ca mai bine arata stock

bz99bas 12-05-06 07:24

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
cel putin bara fata e naspa rau plus ca dupa cum vad sa cam zis cu racirea

Gica 13-05-06 00:07

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
n-are nici o taina....zici ca a pus o coala de hartie...mai ales spoiler fata...

Cope206 13-05-06 17:55

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
unfinished but smooth;)totusi,ce i s-ar fi potrivit?ma intereseaza mai ales k am un 206 care trebuie modificat:d

VIPER_GL 15-05-06 20:11

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Tuning de 2 bani.Ma intreb oare astia care au tunat-o ce gusturi or fi avut??Sa te uiti la ea cum arata si sa zici "Arata misto".....:lol: Lasati-va ma amatorilor de tuning ca habar n-aveti...:x

stoka7 19-05-06 19:43

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
jantele mai merg....dar kit-ul lasa de dorit.URAT

Bogdan YBR 14-08-06 00:35

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
spoilere zici ca nu sunt finisate si vopsite prematur :) evident cu pensula de un fochist :) . serios nu imi place deloc desi 206 arata si din fabrica mai agresiva se poate face ceva de bun gust nu tunninguri neterminate. just my opinion

Bebe BbS 17-09-06 12:10

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
f urat!! ei cu asta vor sa-si fak reclama?


All times are GMT +2. The time now is 03:14.

- Copyright 2026 4Tuning