![]() |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Desi masina se preteaza bine la tuning, body kitul de fata nu i se potriveste
Nu-i subliniaza nici un detaliu.:???: :???: Doar "curge" pe masina.:sad: |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Sunt alte kitt-uri mult mai reusite! Chiar si barile standard arata mai bine
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
oribila, mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina asta pe strada! dar sa mai merg si la pescarus cu ea!:lol: :oops: :oops: :lol: :lol:
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
Exact...:lol: mai repede as fi lovit de una la fel, decat sa fiu vazut la volanul ei...:rolleyes: |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
ras de kit
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Chiar ca mai bine arata stock
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
cel putin bara fata e naspa rau plus ca dupa cum vad sa cam zis cu racirea
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
n-are nici o taina....zici ca a pus o coala de hartie...mai ales spoiler fata...
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
unfinished but smooth;)totusi,ce i s-ar fi potrivit?ma intereseaza mai ales k am un 206 care trebuie modificat:d
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Tuning de 2 bani.Ma intreb oare astia care au tunat-o ce gusturi or fi avut??Sa te uiti la ea cum arata si sa zici "Arata misto".....:lol: Lasati-va ma amatorilor de tuning ca habar n-aveti...:x
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
jantele mai merg....dar kit-ul lasa de dorit.URAT
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
spoilere zici ca nu sunt finisate si vopsite prematur :) evident cu pensula de un fochist :) . serios nu imi place deloc desi 206 arata si din fabrica mai agresiva se poate face ceva de bun gust nu tunninguri neterminate. just my opinion
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
f urat!! ei cu asta vor sa-si fak reclama?
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:14. |
- Copyright 2026 4Tuning