![]() |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
1 Attachment(s)
Va las pe voi sa estimati viteza. Chiar is curios cam cat aveam. Va dau un indiciu...210 cmc :)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
130-140:-?
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
130 :D
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Dupa parerea mea aveam peste 140,imi scria 143 pe bord si a zis cel care l-a facut ca merge mai mult decat arata bordu.
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Aprilia amico-putin peste 65km/h
Gilera runner-100km/h putina panta Peugeot Looxor-110kmh |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
[QUOTE=danutzcag;3110323]Aprilia amico-putin peste 65km/h
doar atat?:???:...da niste detalii despre el |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
First Bike Sprinter: 59km/h , dadea in nas, cred ca de la CDI.
Aprilia Amico: 75km/h. |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
scuter pegasso 49cc stock ...85km/h drum drept..(data viitoare o sa fac si poza...promit..)):-P
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
kymko dink 150cc putiin peste 125km/h
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Atv Yamha Raptor 700 cc ....94km/h pe sosea .
OFFROAD 65km/h prin padure |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Cam ciudat la varsta ta sa conduci un motor de 700CC!:evil:
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Cand esti mic toate ti se par ca merg mai tare si is mai mari :)) Eu am condus ATV prima data pe la 15 ani,atunci aveam curajul necesar :)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
75 km/h,Piaggio NRG2 ,si nu aveam ulei:)),ca nu imi merge becul de la ulei si am uitat sa verific........
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
nui al meu atv il mai iau cand il lasa var'meo de are treaba cu masina si cand e plecat cu prieteni
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
AEROX 130 KM , AM DE VANZARE AEROX R VALENTINO ROSSI 80 TOP PERFORMANCE MODIFICAT IN BLANA PRET:800NEG
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:30. |
- Copyright 2026 4Tuning