Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Scuterul meu (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu.html)
-   -   Top Speed - Cine a prins mai mult (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu/167462-top-speed-prins.html)

VladM 21-02-10 14:46

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
1 Attachment(s)
Va las pe voi sa estimati viteza. Chiar is curios cam cat aveam. Va dau un indiciu...210 cmc :)

Mimo 21-02-10 15:01

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
130-140:-?

ALeXF12 21-02-10 19:49

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
130 :D

VladM 21-02-10 20:10

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Dupa parerea mea aveam peste 140,imi scria 143 pe bord si a zis cel care l-a facut ca merge mai mult decat arata bordu.

danutzcag 21-02-10 20:15

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Aprilia amico-putin peste 65km/h
Gilera runner-100km/h putina panta
Peugeot Looxor-110kmh

valitataye 25-02-10 12:47

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
[QUOTE=danutzcag;3110323]Aprilia amico-putin peste 65km/h
doar atat?:???:...da niste detalii despre el

bz10enc 25-02-10 22:43

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
First Bike Sprinter: 59km/h , dadea in nas, cred ca de la CDI.
Aprilia Amico: 75km/h.

marius_cosmyn2009 06-03-10 00:13

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
scuter pegasso 49cc stock ...85km/h drum drept..(data viitoare o sa fac si poza...promit..)):-P

danutzcag 06-03-10 11:27

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
kymko dink 150cc putiin peste 125km/h

CoCoBistrocel 09-03-10 19:30

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Atv Yamha Raptor 700 cc ....94km/h pe sosea .
OFFROAD 65km/h prin padure

JuST_GiuGiu 10-03-10 19:21

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Cam ciudat la varsta ta sa conduci un motor de 700CC!:evil:

VladM 10-03-10 19:23

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Cand esti mic toate ti se par ca merg mai tare si is mai mari :)) Eu am condus ATV prima data pe la 15 ani,atunci aveam curajul necesar :)

AnDrEiCa 10-03-10 19:28

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
75 km/h,Piaggio NRG2 ,si nu aveam ulei:)),ca nu imi merge becul de la ulei si am uitat sa verific........

CoCoBistrocel 11-03-10 18:12

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
nui al meu atv il mai iau cand il lasa var'meo de are treaba cu masina si cand e plecat cu prieteni

mario_eddy 11-03-10 21:29

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
AEROX 130 KM , AM DE VANZARE AEROX R VALENTINO ROSSI 80 TOP PERFORMANCE MODIFICAT IN BLANA PRET:800NEG


All times are GMT +2. The time now is 14:30.

- Copyright 2026 4Tuning