Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

alex4you 15-03-10 21:38

Re: E 30 DIVISION
 
ai fost la 4tuning? k nu te am vazut nici la cerculete si nici pe stand....am crezut k poate te bagi si tu cu noul tau club la stand, dar nu te am vazut, si nici la final knd a fost concursul nu te am vazut, am zis k poate te vad la niste cerculete :P....

Neamtzu_e36 15-03-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3187604)
ai fost la 4tuning? k nu te am vazut nici la cerculete si nici pe stand....am crezut k poate te bagi si tu cu noul tau club la stand, dar nu te am vazut, si nici la final knd a fost concursul nu te am vazut, am zis k poate te vad la niste cerculete :P....

Nu am avut stand si nici la cercuri nu am fost ,dar am fost sa vad ce si cum este pe acolo ,inca se lucreaza la masini eu unu sper sa o termin pana pe 16 mai sa merg cu ea la tulcea :D dar la anu o sa avem stand garantat ;)asta daca primim stand
P.s - o poza cu ticoul doar al meu este gresit in loc de S a pus Z :D

alex4you 16-03-10 12:02

Re: E 30 DIVISION
 
aha, am inteles.....frumos tricou....vreau si eu unu.....primesc? ;;)

caddy26alex 16-03-10 22:33

Re: E 30 DIVISION
 
la anu nu e problema de stand, masinile sa fie gata ca cel putin eu unu m-am saturat de a mea.:D:D

Neamtzu_e36 16-03-10 22:41

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3191942)
la anu nu e problema de stand, masinile sa fie gata ca cel putin eu unu m-am saturat de a mea.:D:D

Si eu m-am saturat de a mea sa o vad stok :D pana la anu a mea va fi gata :D app- ms pt ajutoru de azi sincer ;)
P.S- pana la nu mai este sa vedem cum facem sa ajungem in mai la cursele din Tulcea :D


ETAPA INTERNATIONALA DE CURSE TIP ACCELERARE 402m
DELTA DRAG CHALLENGE
16 MAI 2010
Locatie: Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea

caddy26alex 16-03-10 22:53

Re: E 30 DIVISION
 
ajungem ce mama masii!!! :)):))

alex4you 17-03-10 13:38

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3187628)
Nu am avut stand si nici la cercuri nu am fost ,dar am fost sa vad ce si cum este pe acolo ,inca se lucreaza la masini eu unu sper sa o termin pana pe 16 mai sa merg cu ea la tulcea :D dar la anu o sa avem stand garantat ;)asta daca primim stand
P.s - o poza cu ticoul doar al meu este gresit in loc de S a pus Z :D

deci pana la urma nu mi ai raspuns....imi dai si mie un tricou?......:twisted:

Neamtzu_e36 18-03-10 06:22

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3193502)
deci pana la urma nu mi ai raspuns....imi dai si mie un tricou?......:twisted:

Cand o sa mai fac am sa te trec si pe tine cu unu pe lista ,dar mai dureaza ceva :-)

alex4you 18-03-10 08:44

Re: E 30 DIVISION
 
yupiiiiiiiii....nu conteaza cat dureaza........dar sa nu uiti....ms :*

kyd_ursu 21-03-10 22:38

Re: E 30 DIVISION
 
mai este un urs aici care vrea 2 tricouri :) ... am vazut destui oameni "rai" pe aici :P

Neamtzu_e36 25-03-10 21:58

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3207317)
mai este un urs aici care vrea 2 tricouri :) ... am vazut destui oameni "rai" pe aici :P

Sal Traiane :D da o sa vina si la u cele 2 tricouri
P.S - cursa din tulcea este acum pe data de 9 mai mergem??
Regulament particular A.C.S Delta Drag Racing
Data cursei : 9 Mai 2010
Tip eveniment : Cursa de accelerare 402 m
Locatia : Tulcea, Aeroportul Delta Dunarii
A.C.S.Delta Racing Crew reglementeaza desfasurarea concursului de accelerare Delta Drag Racing – conform prezentului Regulament Particular.

Capitol 1 – Conditii de participare pentru automobile (categoria STREET), concurenti si publicul spectator

A. Taxe de participare
A1. Taxa participare concurenti : 100 RON / participant
A2. Taxa participare spectatori : 10 RON / spectator

kyd_ursu 25-03-10 21:59

Re: E 30 DIVISION
 
bifeaza ma prezent :D

Neamtzu_e36 25-03-10 22:01

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3219669)
bifeaza ma prezent :D

Sa notat :D

caddy26alex 27-03-10 13:26

Re: E 30 DIVISION
 
pune-ma si pe mine la socoteala Basescule. Dar nush inca daca voi fi doar spectator sau participant sa vad cum stau cu motorul pana atunci:D

Neamtzu_e36 28-03-10 12:55

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3223811)
pune-ma si pe mine la socoteala Basescule. Dar nush inca daca voi fi doar spectator sau participant sa vad cum stau cu motorul pana atunci:D

Sa notat :D


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning