Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand bmw e30! (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/166189-vand-bmw-e30.html)

mad_mario 28-02-10 14:36

Re: vand bmw e30!
 
20 Attachment(s)
pozele promise cu masina si imperfectiunile ei!

Nastase Bogdan 28-02-10 15:05

Re: vand bmw e30!
 
E ok masina, ma descurc cu remedierile.
Deci, fa-i ITP-ul si te astept cu ea la Braila:-)

sTAILLL 28-02-10 18:58

Re: vand bmw e30!
 
Am vazut masina live si merita fiecare banut :p bafta la vanzare

mad_mario 28-02-10 19:10

Re: vand bmw e30!
 
iti multumesc....mi-a crescut inima knd am citit:)...ma cunosti?

danmucea 01-03-10 08:21

Re: vand bmw e30!
 
up de la mine marfa masina si merita banu

Nastase Bogdan 02-03-10 22:06

Re: vand bmw e30!
 
Ursache asta a ajuns la mine:-)..deja m-am apucat de lucru la el8)
Multumesc Mario pentru ajutorul cu actele:-)

Cataaa_ 02-03-10 22:30

Re: vand bmw e30!
 
bafta cu el , frumos urs ... pacat ca n`am avut finante mai demult sa il iau !!!

mad_mario 03-03-10 14:04

Re: vand bmw e30!
 
Topic closed sper sa ajung cel putin la fel de ingrijit ca si dacia! Va multumec frumos pt aprecieri!!

babau88 07-03-10 12:58

Re: vand bmw e30!
 
un loc de parcare gol.. si asa nu aveam loc de tine:))) pacat ca l-ai dat.. il admiram in fiecare seara

mad_mario 07-03-10 18:15

Re: vand bmw e30!
 
hahaha :)) esti baiatu cu cabrio e46? Si asa nu are lume aloc de bestiile mele :)) o sa revina unu urs in cartier cat de curand:)


All times are GMT +2. The time now is 09:13.

- Copyright 2026 4Tuning