![]() |
Re: vand bmw e30!
20 Attachment(s)
pozele promise cu masina si imperfectiunile ei!
|
Re: vand bmw e30!
E ok masina, ma descurc cu remedierile.
Deci, fa-i ITP-ul si te astept cu ea la Braila:-) |
Re: vand bmw e30!
Am vazut masina live si merita fiecare banut :p bafta la vanzare
|
Re: vand bmw e30!
iti multumesc....mi-a crescut inima knd am citit:)...ma cunosti?
|
Re: vand bmw e30!
up de la mine marfa masina si merita banu
|
Re: vand bmw e30!
Ursache asta a ajuns la mine:-)..deja m-am apucat de lucru la el8)
Multumesc Mario pentru ajutorul cu actele:-) |
Re: vand bmw e30!
bafta cu el , frumos urs ... pacat ca n`am avut finante mai demult sa il iau !!!
|
Re: vand bmw e30!
Topic closed sper sa ajung cel putin la fel de ingrijit ca si dacia! Va multumec frumos pt aprecieri!!
|
Re: vand bmw e30!
un loc de parcare gol.. si asa nu aveam loc de tine:))) pacat ca l-ai dat.. il admiram in fiecare seara
|
Re: vand bmw e30!
hahaha :)) esti baiatu cu cabrio e46? Si asa nu are lume aloc de bestiile mele :)) o sa revina unu urs in cartier cat de curand:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:13. |
- Copyright 2026 4Tuning