Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

eMH 27-01-10 13:45

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 3020557)
da =))))))))))))))))
aveam si eu un chestionar de-asta pe undeva ..da nu`l gasesc :))

l-am gasit:d
oare pot sa il pun aici?:???:

Pune-l acum,ce sa mai...sau fa un topic la fel,tot pe sectiunea asta :D
Sa imi dai si mie un PM te rog frumos daca faci topic.

Babutz 27-01-10 14:16

Chestionare
 
Chestionare

Babutz 27-01-10 14:16

Re: Chestionare
 
Luna in care sunteti nascuti:

1-am impuscat
2-am mancat
3-am lovit
4-am cantat unui/unei
5-m-am indragostit de
6-am omorat
7-i-am dat numarul meu unui/unei
8-I’am facut striptease
9-M-am innecat cu
10-Am suportat
11-M-am sarutat
12-Am facut sex

Ziua in care sunteti nascut:

1- un cersetor
2- menajera ta
3- o banana
4- o furculita
5- o maimuta
6- un gangster
7- un ninja
8- un ipod
9- prietenul/prietena prietenei/prietenului mele/meu
10- o capra
11- cainele meu
12- tatal meu
13- calculatorul
14- profesoara de fizica
15- vecinul meu
16- eu
17- un suc
18- o lama
19- o muratura
20- un animal impaiat
21- un marker permanent
22- un politist
23- un ambalaj de bomboana
24- o bata de baseball
25- psihoterapeutul meu
26- sosetele mele
27- un membru al tribului ...
28- un jucator de fotbal
29- un dvd player
30- o agrafa de birou
31- telefonul meu mobil

Alegeti culoarea tricoului/ camasii/etc. pe care il/o purtati in mom asta:

Alb---pentru ca eram drogat
Negru---pentru ca eram beat
Roz---pentru ca sunt homosexual
Rosu---pentru ca asa mi-au spus vocile
Albastru---pentru ca nu ma pot controla
Verde---pentru ca ma urasc
Mov---pentru ca sunt dezbracat
Gri—pentru ca asa fac eu
Galben—pentru ca cineva mi-a oferit 1 000 000 dolari
Portocaliu---pentru ca imi urasc familia
Alta---pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau

Babutz 27-01-10 14:17

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3020605)
Pune-l acum,ce sa mai...sau fa un topic la fel,tot pe sectiunea asta :D
Sa imi dai si mie un PM te rog frumos daca faci topic.

frate ...cred ca am facut`o de oaie cu creatul topicului:)
ia vezi
https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post3020717

eMH 27-01-10 14:45

Re: Chestionare
 
E destul de funny si asta,dar trebuie pusa intai data nasterii si dupa aceea luna.

La mine iese:
Eu am omorat pentru ca eram drogat :)

Mi se cam potriveste :D

Babutz 27-01-10 14:47

Re: Chestionare
 
il aveam copiat intr`un notepad:))) l`am dat cu paste direct :))))

eu am..m`am sarutat cu o lama pt ca eram beat :))))))))))))))

Cypos 27-01-10 14:50

Re: Chestionare
 
Am impuscat prietena prietenului meu pentru ca eram drogat.

dolb 27-01-10 15:33

Re: Chestionare
 
m-am indragostit de un marker permanent pt ca eram beat.

Vj_AlecS 27-01-10 15:57

Re: Chestionare
 
m-am indragostit de un ipod pentru ca imi urasc familia:D

sandor406 27-01-10 15:59

Re: Chestionare
 
am impuscat menajera ta pentru ca nu ma pot controla...:)))

Champion 27-01-10 16:53

Re: Chestionare
 
am mancat o lama pentru ca eram drogat :)))

alynex 27-01-10 16:57

Re: Chestionare
 
Vai, cat am ras:lol::lol:
Am mancat calculatorul ca asa fac eu:peace::evil_laug.

TheFasterMan 27-01-10 17:19

Re: Chestionare
 
i-am cantat unui calculator pentru ca nu ma pot controla!!:)))

Babutz 27-01-10 17:24

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by TheFasterMan (Post 3021274)
i-am cantat unui calculator pentru ca nu ma pot controla!!:)))

deci era sa ma inec cu suc de data asta cand am vazut ce ai scris =)))=)))
tare:))

mihai_bogdan 27-01-10 19:25

Re: Chestionare
 
a mea e super tare:
I’am facut striptease o furculita pentru ca eram beat


All times are GMT +2. The time now is 05:54.

- Copyright 2026 4Tuning