![]() |
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
Sa imi dai si mie un PM te rog frumos daca faci topic. |
Chestionare
Chestionare
|
Re: Chestionare
Luna in care sunteti nascuti:
1-am impuscat 2-am mancat 3-am lovit 4-am cantat unui/unei 5-m-am indragostit de 6-am omorat 7-i-am dat numarul meu unui/unei 8-I’am facut striptease 9-M-am innecat cu 10-Am suportat 11-M-am sarutat 12-Am facut sex Ziua in care sunteti nascut: 1- un cersetor 2- menajera ta 3- o banana 4- o furculita 5- o maimuta 6- un gangster 7- un ninja 8- un ipod 9- prietenul/prietena prietenei/prietenului mele/meu 10- o capra 11- cainele meu 12- tatal meu 13- calculatorul 14- profesoara de fizica 15- vecinul meu 16- eu 17- un suc 18- o lama 19- o muratura 20- un animal impaiat 21- un marker permanent 22- un politist 23- un ambalaj de bomboana 24- o bata de baseball 25- psihoterapeutul meu 26- sosetele mele 27- un membru al tribului ... 28- un jucator de fotbal 29- un dvd player 30- o agrafa de birou 31- telefonul meu mobil Alegeti culoarea tricoului/ camasii/etc. pe care il/o purtati in mom asta: Alb---pentru ca eram drogat Negru---pentru ca eram beat Roz---pentru ca sunt homosexual Rosu---pentru ca asa mi-au spus vocile Albastru---pentru ca nu ma pot controla Verde---pentru ca ma urasc Mov---pentru ca sunt dezbracat Gri—pentru ca asa fac eu Galben—pentru ca cineva mi-a oferit 1 000 000 dolari Portocaliu---pentru ca imi urasc familia Alta---pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau |
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
ia vezi https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post3020717 |
Re: Chestionare
E destul de funny si asta,dar trebuie pusa intai data nasterii si dupa aceea luna.
La mine iese: Eu am omorat pentru ca eram drogat :) Mi se cam potriveste :D |
Re: Chestionare
il aveam copiat intr`un notepad:))) l`am dat cu paste direct :))))
eu am..m`am sarutat cu o lama pt ca eram beat :)))))))))))))) |
Re: Chestionare
Am impuscat prietena prietenului meu pentru ca eram drogat.
|
Re: Chestionare
m-am indragostit de un marker permanent pt ca eram beat.
|
Re: Chestionare
m-am indragostit de un ipod pentru ca imi urasc familia:D
|
Re: Chestionare
am impuscat menajera ta pentru ca nu ma pot controla...:)))
|
Re: Chestionare
am mancat o lama pentru ca eram drogat :)))
|
Re: Chestionare
Vai, cat am ras:lol::lol:
Am mancat calculatorul ca asa fac eu:peace::evil_laug. |
Re: Chestionare
i-am cantat unui calculator pentru ca nu ma pot controla!!:)))
|
Re: Chestionare
Quote:
tare:)) |
Re: Chestionare
a mea e super tare:
I’am facut striptease o furculita pentru ca eram beat |
| All times are GMT +2. The time now is 05:54. |
- Copyright 2026 4Tuning