Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Tuning Pitesti S4C (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/164798-tuning-pitesti-s4c.html)

25 ADY 02-05-10 13:11

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim frumos,si masina ta a lasat o impresie foarte buna....pe viitor speram ca buburuzele sa lase o impresie mult mai buna tuturor,fiatul 850 va intra in lucru din nou,acum si la interior

25 ADY 02-05-10 13:14

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Poftim id-ul meu de messenger adytzu_tuning si discutam acolo toate detaliile

morpheusmaster 02-05-10 13:34

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Quote:

Originally Posted by 25 ADY (Post 3326637)
Multumim frumos,si masina ta a lasat o impresie foarte buna....pe viitor speram ca buburuzele sa lase o impresie mult mai buna tuturor,fiatul 850 va intra in lucru din nou,acum si la interior

multumesc frumos de tot. Daca era gata...:)

Mult succes

robert_bobik 04-05-10 20:36

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Frumoasa rau de tot BROSCUTA(FIAT)poate am si yo ocazia sa o vad curand:D:D......bafta multa ADY.....

25 ADY 10-05-10 21:13

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim Robert si cu cea mai mare placere esti invitatul meu sa o vezi mai ales ca broscuta(sau broasca dilie) cum ii zicem noi va intra din nou in garaj si din calculele noastre la anul va iesi pe strazi si completa,exterior+interior.....

robert_bobik 11-05-10 16:19

Re: Tuning Pitesti S4C
 
sper ca duminica asta sa vin cu masinuta me........trag sa o termin dar nu prea depinde doar de mine:((......bafta multa

25 ADY 11-05-10 21:08

Re: Tuning Pitesti S4C
 
9 Attachment(s)
Ceva lucrari de astazi....reparat carena spate yamaha aerox,portbagaj clean logan faza 2 si modificat grila fata logan faza 2(scoasa stema si unite dungile intre ele)

robert_bobik 11-05-10 22:54

Re: Tuning Pitesti S4C
 
hahaha......ADY ai adus tuningul la mioveni pe loganul ala:))))adica aproape de mioveni.....frumos CLEAN......tre sa ne apucam intr-o saptamana 2 maxim si de haionul meu......:)bafta si frumoase lucrari

25 ADY 12-05-10 08:44

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Mersi si cand doresti tu Robert atunci ne apucam de el.....oricum vorbim duminica la intalnire mai multe

robert_bobik 12-05-10 10:22

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Nu stiu daca o sa vin duminica pentru ca nu o sa fie gata masina:((astept de vineri un electrician dar nici pana astazi nu a venit sa imi faca instalatia toata:((sunt slabe sanse sa o termin saptamana asta:((poate daca e sa vin dar fara masina.....bafta

sco211 12-05-10 20:15

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Quote:

Originally Posted by 25 ADY (Post 3352626)
Ceva lucrari de astazi....reparat carena spate yamaha aerox,portbagaj clean logan faza 2 si modificat grila fata logan faza 2(scoasa stema si unite dungile intre ele)

ati facut cea mai buna treaba cu grila fata.
bravo!

25 ADY 12-05-10 20:29

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim Andrei

world cars 12-05-10 20:37

Re: Tuning Pitesti S4C
 
frumoase proiecte aveti.Bafta:shock:

25 ADY 12-05-10 20:46

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim si in viitor speram sa va incantam privirea cu tot mai multe lucrari

bobby_gsi2 13-05-10 09:48

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Exista co2 sau electrozi? Poate facem o colaborare la nova ca tre schimbate pragurile si oalele spate :)
Gsi-ul merge si cu usa stramba ;)


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning