![]() |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
e greu !!!!:)))
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
pana la urma cum ramane ?cand ne vedem?astept PM de la amandoi
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
Iar aud ca tu ai fost egal cu mine . Mai omule de unde le scoti ??? De unde pornesc zvonurile astea ?? Te astept la start .100 euro jos,la cine se duc banii ala a castigat asa nu vor mai exista discutii dupa cursa. |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
am mai explicat o data, vad ca m-ai citat si tu, nu am chef iar de polemici, asculta ce tot mesteca altii si enerveaza-te de fiecare data daca asa iti place.
Sau varianta 2 cea mai lejera. Masina ta e cea mai tare m-ai batut la 4 camioane ! ! ! e bine asa? ma bucur... PS: nu ma scald in bani si nu ma dau pe 100 de E nici cu un logan, asta e un sport nonprofit (din punctu meud e vedere), daca u ai...te dai cu altii;) bafta in continuare |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Salut baieti!
Nu va mai certati , mai aveti rabdare o luna si va astept la Tulcea sa vedem exact rezultatele! 9 mai 2010 - Delta Drag Racing -etapa internationala |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Poate ma dau si eu cu voi, cei cu tractiune fata, ca tare grea mai e plecarea..
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
cu cea mai mare placere accept
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Daca suntem egali inseamna ca poti fi si in fata ...deci castigi 100 euro. Te astept la start. Altfel sa nu iti mai aud papagalul pe strada ca noi 2 am fost egali.
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
ce va infuriati voi aici pe topic albinutzelor.... :))
Eu v-am batut pe amandoi din mers si numai zic nimic.... :)) Glumesc... :)) nu are rost sa va certati , cel mai bine va dati de pe loc si cel mai bun sa castige... din mers la claxon e abureala cine da claxonul are avantaj zic eu... de aceea la start la mana e cel mai bine... Spor la treba!! |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Am auzit numai cuvinte de laude la adresa masinii tale !!
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
orice provocare in limita bunului simt e bine venita |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
eu vb despre masina care ii este dedicat acest topic!!!Audi S 3
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning