Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Audi S3 2.0T vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/163313-audi-s3-2-0t-vs.html)

TOBA^ 01-02-10 05:54

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
e greu !!!!:)))

Hooya1985 30-03-10 01:31

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
pana la urma cum ramane ?cand ne vedem?astept PM de la amandoi

BYG'u 01-04-10 22:37

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 2987998)
nu am spus nici o data ca te-am batut pt ca ar fi o minciuna. cand ne-am dat din mers atunci de 3 ori, prima data pe 2 cat am derapat te-ai dus o masina in fata si pana la 200 nu te mai duceai dar nici nu veneam, a 2-a oara ai dat tu claxomu si am fost egali pana la 200 (am reusit sa nu mai derapez ca nebunu) si ultima data cand ne-am dat de la 60 a3-a te-ai dus o masina jumate, era si normal cuplu mai mare... io asa imi aduc aminte gresesc?
PS de pe loc nu vad sensu...poate sa sper ceva doar cu slikuri...



Iar aud ca tu ai fost egal cu mine . Mai omule de unde le scoti ??? De unde pornesc zvonurile astea ??
Te astept la start .100 euro jos,la cine se duc banii ala a castigat asa nu vor mai exista discutii dupa cursa.

Kiki 02-04-10 12:38

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
am mai explicat o data, vad ca m-ai citat si tu, nu am chef iar de polemici, asculta ce tot mesteca altii si enerveaza-te de fiecare data daca asa iti place.
Sau varianta 2 cea mai lejera. Masina ta e cea mai tare m-ai batut la 4 camioane ! ! ! e bine asa? ma bucur...
PS: nu ma scald in bani si nu ma dau pe 100 de E nici cu un logan, asta e un sport nonprofit (din punctu meud e vedere), daca u ai...te dai cu altii;) bafta in continuare

ianyST 02-04-10 13:45

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Salut baieti!

Nu va mai certati , mai aveti rabdare o luna si va astept la Tulcea sa vedem exact rezultatele!

9 mai 2010 - Delta Drag Racing -etapa internationala

ianyST 02-04-10 13:48

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Poate ma dau si eu cu voi, cei cu tractiune fata, ca tare grea mai e plecarea..

Kiki 02-04-10 13:49

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
cu cea mai mare placere accept

BYG'u 02-04-10 17:25

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Daca suntem egali inseamna ca poti fi si in fata ...deci castigi 100 euro. Te astept la start. Altfel sa nu iti mai aud papagalul pe strada ca noi 2 am fost egali.

Hooya1985 03-04-10 10:57

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ce va infuriati voi aici pe topic albinutzelor.... :))
Eu v-am batut pe amandoi din mers si numai zic nimic.... :))
Glumesc... :)) nu are rost sa va certati , cel mai bine va dati de pe loc si cel mai bun sa castige... din mers la claxon e abureala cine da claxonul are avantaj zic eu... de aceea la start la mana e cel mai bine...
Spor la treba!!

dragusu 03-04-10 11:44

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 3244280)
ce va infuriati voi aici pe topic albinutzelor.... :))
Eu v-am batut pe amandoi din mers si numai zic nimic.... :))
Glumesc... :)) nu are rost sa va certati , cel mai bine va dati de pe loc si cel mai bun sa castige... din mers la claxon e abureala cine da claxonul are avantaj zic eu... de aceea la start la mana e cel mai bine...
Spor la treba!!

daca ajungi la tulcea poate ne dam noi doi...

TOBA^ 03-04-10 12:28

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Am auzit numai cuvinte de laude la adresa masinii tale !!

dragusu 03-04-10 16:54

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3244467)
Am auzit numai cuvinte de laude la adresa masinii tale !!

despre ce masina e vorba?

Hooya1985 03-04-10 17:56

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 3244384)
daca ajungi la tulcea poate ne dam noi doi...

ne dam nu e problema dar nu cred ca o sa mai am masina asta...dar o sa fie tot 4x4...
orice provocare in limita bunului simt e bine venita

dragusu 03-04-10 19:06

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 3245286)
ne dam nu e problema dar nu cred ca o sa mai am masina asta...dar o sa fie tot 4x4...
orice provocare in limita bunului simt e bine venita

ok..niste detalii despre viitoarea masina?macar caii stock..

TOBA^ 03-04-10 19:39

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
eu vb despre masina care ii este dedicat acest topic!!!Audi S 3


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning