![]() |
Este pe dvddddddddddddddddddddddddddddddddddd si are 3 gb si ceva. Mie mi-l face un prieten. Sa incerc sa dau de el si sa-i zic sa faca 2 dvd-uri cu jocu. :wink:
|
nu mai face ca nu am dvd ...... astept poate apare pe cd sau se poate face ceva cu ala de e pe dvd si pus pt. cd .... ca altfel ..... :(
|
Nu poti decat sa vii vineri dimineata cu hard-u la mine si sa-l copiezi! ;)
|
Am jucat astazi jocu' si este cel mai nasol joc pe care l-am jucat in ultimul timp. Grafica de ***, gameplay de ***, control de ***. :evil:
|
eu il am pe ps2 si imi place, mi se pare destul de tare, are unele minusuri dar se poate trece peste...
|
Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
da ... e beton ... am jucat si yo :D
|
Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
ba esti nebun ? chiar e belea ? mamaa il vreau sii euuu
copii retarzi ...X( X( |
Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
e chiar infect jocu asta .. da daca voua va place..
|
Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
A-ti innebunit sa mor eu...dupa 3 ani de discutii...
|
Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
dezgropati thread`uri pe care nu s-a vb de 2 ani... :|
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning