Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/1631-driver-3-the-game-aka-driv3r.html)

B 68 VLD 16-03-05 14:07

Este pe dvddddddddddddddddddddddddddddddddddd si are 3 gb si ceva. Mie mi-l face un prieten. Sa incerc sa dau de el si sa-i zic sa faca 2 dvd-uri cu jocu. :wink:

RaveBoy 16-03-05 14:15

nu mai face ca nu am dvd ...... astept poate apare pe cd sau se poate face ceva cu ala de e pe dvd si pus pt. cd .... ca altfel ..... :(

B 68 VLD 16-03-05 14:20

Nu poti decat sa vii vineri dimineata cu hard-u la mine si sa-l copiezi! ;)

B 68 VLD 17-03-05 16:22

Am jucat astazi jocu' si este cel mai nasol joc pe care l-am jucat in ultimul timp. Grafica de ***, gameplay de ***, control de ***. :evil:

Dimitris 20-03-05 00:17

eu il am pe ps2 si imi place, mi se pare destul de tare, are unele minusuri dar se poate trece peste...

Tahity 24-06-07 21:35

Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
 
da ... e beton ... am jucat si yo :D

topser 24-06-07 23:14

Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
 
ba esti nebun ? chiar e belea ? mamaa il vreau sii euuu

copii retarzi ...X( X(

bogdan C.E.T. 25-06-07 00:04

Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
 
e chiar infect jocu asta .. da daca voua va place..

ERY 25-06-07 10:09

Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
 
A-ti innebunit sa mor eu...dupa 3 ani de discutii...

Alex2Fast4U 02-07-07 00:51

Re: DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
 
dezgropati thread`uri pe care nu s-a vb de 2 ani... :|


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning