![]() |
Re: Audi A3
Si inca un Up!
|
Re: Audi A3
Nu vrea nimeni aun A3? la cash negociabil.......
|
Re: Audi A3
Eu vreau....:) nici acum nu te intereseaza ? :)
|
Re: Audi A3
alexanducu as fi facut cu cea mai mare placere...dar...masina e prea mica si eu fac des drumuri la Bucuresti la ai mei...macar o masina k un golf 3 sau ceva asemanator + un motor ceva mai maricel pana in 2000cm3. Mersi mult.
|
Re: Audi A3
un e220 2002 motorina schimb pe schimb?numere germania
|
Re: Audi A3
Chiar imi plac modelele astea de MB dar sincer am nevoie de bani si din cauza asta dau masina. Altfel e o masina fr probleme cativa ani si nu as avea motive s-o dau. Mersi de oferta.
Valabil combinatii cu diferenta de minim 1000e. |
Re: Audi A3
e200 /95 inmatriculat + 1000e?
|
Re: Audi A3
boss pai pai 3500+1000e dif crezi k fac macar 5000e? Nu mai zic 5500 cat cer si face masina.....hai sa fim realisti k nu vand masina din 1900toamna. Sau nu ma pricep eu la matematica? :)
Bafta la combinatii.... |
Re: Audi A3
|
Re: Audi A3
Nu vreau octavi. Mersi nde oferta.
Bafta la vanzare. |
Re: Audi A3
mitsubishi spacestar + ceva dif?
|
Re: Audi A3
Tintome mersi mult pentru oferte dar m-am uitat la tine la ce vinzi si sincer nu ma prea tenteaza nimic. Dak vrei poate reusesti si vinzi ceva si ti-o dau pe cash k asa o iei mai bine. oricum sub 5000e nu scad la masina.Dak mai apare ceva pe la tine mai vorbim. Pastram legatura. Bafta!
|
Re: Audi A3
Inca Valabil!
|
Re: Audi A3
Valabil!
|
Re: Audi A3
Valabil si vin si poze noi cu masina in maxim 2 zile.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
- Copyright 2026 4Tuning