Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Masina mea DACIA (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/161169-masina-mea-dacia.html)

B.B.Y 06-03-10 10:51

Re: Masina mea DACIA
 
9 Attachment(s)
poze recente

Ingerasul99 06-03-10 11:18

Re: Masina mea DACIA
 
Quote:

Originally Posted by B.B.Y (Post 3152773)
poze recente

Sa incep cu ce imi place:
- e frumusica, ai imbinat bine interiorul ala negru cu gri, ii da un aer de logan .
- Daca ai facut tu grila ti-a iesit bine.
- imi pare bine ca ai vopsit stalpi cu negru si ai folie
- ii menti inca un aer original
Pareri negative:
- dai jos coada de rechin , nu este bemmer
- mai renunta la toate cele de la oglinda retrovizoare
- husele de tetiere cu playboy chiar nu isi au rostul , ia-ti ceva reno sau dacia.
- alea 2 mici ceasuri daca pot sa le zic asa pt db , nu isi nici locul nici rostul la tine in masina, nu ai masina pt competitii audio, deocamdata.
- scrisul cu bby , ofera ceva in plus? e ca si cum ar fi numele prostilor pe toate gardurile.

Sfaturi:
- poti renunta la scrisul dacia, solenza si rapsodie
- ia-ti o prelungire de golf 3 si monteaz-o
- renunta la aparatorile de noroi
Succes!

B.B.Y 06-03-10 14:00

Re: Masina mea DACIA
 
ms mult pentru sfaturi.......bafta si numai bine

B.B.Y 08-03-10 21:29

Re: Masina mea DACIA
 
mai e un pic.....4Tuning Days ;)

Old_boy 08-03-10 22:42

Re: Masina mea DACIA
 
iti dau si eu un sfat ia un tub de spray culoarea masinii si unu de lac si vopseste pleoapele alea ca arata ca naiba... e ca o femeie ne pensata exact asa arata

Relu_GTT 08-03-10 22:46

Re: Masina mea DACIA
 
nu are ce pleoape sa vopseasca, pt e autocolant negru ala, mai bine il da jos si o sa fie mult mai frumos

Old_boy 08-03-10 23:05

Re: Masina mea DACIA
 
deci ai inteles care e treaba daca vrei pleoape cumpara-ti sau fa-ti un badboy... imi aduc aminte ce fata facea X-zibit la pimp my ride cand gasea masini lipite cu "duck tape"

B.B.Y 14-03-10 18:59

Re: Masina mea DACIA
 
am inteles...o sa rezolv problema si cu pleoapele, sper sa mai gasesc la baietzasul din baia mare...multumesc pt sfaturi bafta si numai bine

andi_cimpean 14-03-10 22:22

Re: Masina mea DACIA
 
Vezi că la tine in Bacău are atelier de tuning Aleks.

plm tuning. Probabil ai auzit sau citit despre.

B.B.Y 25-05-10 21:04

Re: Masina mea DACIA
 
9 Attachment(s)
nu am mai postat de mult timp,nu îmi permite nici timpul dar revin cu poze noi..baftă şi numai bine.

Messerschmitt 25-05-10 21:17

Re: Masina mea DACIA
 
Quote:

Originally Posted by B.B.Y (Post 3389536)
nu am mai postat de mult timp,nu îmi permite nici timpul dar revin cu poze noi..baftă şi numai bine.

iti palce autocolantu de pe capotA? Presimt ca tu l-ai lipit...
Si gloantele alea de pe masina nu o face sport deloc..Vad gloante dinalea de cele mai mutle ori pe masinile zdelor sau copiilor de bani gata
Spor cu masina

vinyl 27-05-10 21:13

Re: Masina mea DACIA
 
Fa triple smoked.
O suspensie sport ar fi bine venita.
Niste jante cu buza.
Ai putea sa astupi bandourile,sau sa le vopsesti in culoarea masinii.
Scapa de scrisul cu solenza.
Scapa de colantul de pe capota !
Te rog.
1) nu e pus bine
2) nu e estetic pusa.
3) prea multa lume are colant negru mat pe capota.E cam....cocalaresc.(ai putea sa ii pui pe plafon)
Ar merge o toba sport.
ps:scoate gloantele alea...
Succes!

Old_boy 27-05-10 21:40

Re: Masina mea DACIA
 
sau pune autocolant pe toata capota... fa-o neagra

ar da bine cu niste jante negre mai latute asa

B.B.Y 22-06-10 18:25

Re: Masina mea DACIA
 
Fratilor autocolantu e pus deoarece am lacul sarit pe capota.Capota o voi curata si o voi colanta toata sau o voi vopsi,gloantele la fel acopera defectele,nu sunt puse de aspect,cand voi avea bani si timp ma voi revansa.Multumesc pentru sfaturi,drumuri bune.

alex3faq 23-06-10 11:21

Re: Masina mea DACIA
 
ai putea sai faci jantele albe are un baiat d pe forum( CT .. C M Y ) si capota ar fi trebuit sa o fac in intregime nearga ar fi arata mult mai ok ... spor la treaba in continuare


All times are GMT +2. The time now is 04:39.

- Copyright 2026 4Tuning