Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Dependenti de bass?? (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/160-dependenti-bass.html)

dracula 21-09-04 10:04

la aprox 650 Euro bucata

VFFtuning 07-12-04 21:17

1 Attachment(s)
i love bass :shock: :shock:

CT-03-ART 07-12-04 21:21

shi ma rog ce legatura are poza aceea cu muzica shi mai ales cu bassul?

basic 08-12-04 03:32

pai nu auzi bass-ul din poza? :lol: ....bum bum bum..... :ihearu:

VFFtuning 08-12-04 16:48

sincer?????
vroiam sa vad daca pot sa trimit poza, sunt nou pe aici si nu prea stiu cum se trimite :oops:
mai ales ca topicul asta era mort de vreo 2 luni si ceva.
banuiam ca nu o sa mai intre nimeni pe aici....
ma intelegi nu????? CT-03-ART :wink:

IN ALTA ORDINE DE IDEI IUBESC BASUL
am acelasi sub de 7 ani cand toti imi spuneau ca sunt nebun
ce stiau ei ce este aia o placere adevarata: :shock: :shock: :shock: BUM-BUM

VFFtuning 08-12-04 16:51

sincer?????
vroiam sa vad daca pot sa trimit poza, sunt nou pe aici si nu prea stiu cum se trimite :oops:
mai ales ca topicul asta era mort de vreo 2 luni si ceva.
banuiam ca nu o sa mai intre nimeni pe aici....
ma intelegi nu????? CT-03-ART :wink:

IN ALTA ORDINE DE IDEI IUBESC BASUL
am acelasi sub de 7 ani cand toti imi spuneau ca sunt nebun
ce stiau ei ce este aia o placere adevarata: :shock: :shock: :shock: BUM-BUM

Hondarul 11-12-04 08:56

1 Attachment(s)
Dependent ?? Deloc... :roll:

VFFtuning 11-12-04 16:07

hondare ce faci frate cu ala :lol: :lol:
as vrea si eu vreo 2 buc :shock: :shock:
l ai montat tare as vrea sa i l aud

tng 11-12-04 16:16

Hondare unde te duceai cu difuzoru` ala? :lol:







SUNT DEPENDENT......acu bate bass`u la mine

CT-03-ART 11-12-04 18:28

am intzeles frate ce vroiai sa faci...

Tare sub are hondarul dar ashteapta incinta...

tng 12-12-04 10:59

Daca e asa inseamna ca ii va trebui o incinta maricica,difuzorul pare a avea diametrul de 30-35 cm :?

Hondarul 12-12-04 11:08

Incinta este uriasha, trebuie sa scot capacul de la portbagaj, este band pass, 2 porturi, dar... inca nu e gata :cry: :cry: :cry:

Asa ca... Nu am ce face decat sa ascult la boxele alea obosite. :cry:

ps: wooferul este de 15\"

Hondarul 15-12-04 19:10

2 Attachment(s)
Acum e gata... Si imi trebuie o Raba sau o Volga sa-mi intre in portbagaj... Este pe parametrii producatorului, dar este exagerat de mare... :cry:

B|shOp-VR6 15-12-04 23:03

O fi difuzor de discoteca.. nu de masina :D

VFFtuning 16-12-04 00:05

hondare sa i l stapanesti sanatos :drunk:
a iesit super marfa..cum suna????
cam cat te a dus incinta?????


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning