Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/157075-cumpar-iphone-2g-3g-original-functional-defecte.html)

maverick1508 22-04-10 07:03

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil

maverick1508 24-04-10 19:12

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil

maverick1508 26-04-10 21:04

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
up! preturi doar sub piata ma intereseaza!

maverick1508 28-04-10 07:47

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
astept oferte

pyttbull 28-04-10 13:43

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
iphone 3g 8gb black...750 ron ! perfect functional ! ce zici ?

maverick1508 29-04-10 23:43

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Doar Bucuresti, bafta!

Up.

Dodo_998 29-04-10 23:53

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
avea un prieten un 8 sau 16gb 3g, dar avea displayul de la carcasa spart, te-ar interesa?

maverick1508 30-04-10 00:50

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Ai pm!

maverick1508 03-05-10 07:13

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
caut !


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning