Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320 CI (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/154536-e46-320-a.html)

ExTreMe88 27-02-10 16:24

Re: E46 - 320 CI
 
fa-i bandourile cromate .. se vede super ,bafta

JusT_SaY_BoBo 27-02-10 20:01

Re: E46 - 320 CI
 
foarte frumoasa masina!arata ireprosabil!cat mai multi km fara incedente neplacute.
extreme88 ce ai patit???sry de of

ady_viteza 27-02-10 22:12

Re: E46 - 320 CI
 
Merci pentru aprecieri:D

ExTreMe88 28-02-10 00:09

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 3129672)
foarte frumoasa masina!arata ireprosabil!cat mai multi km fara incedente neplacute.
extreme88 ce ai patit???sry de of

cum adik ce am patit ? :) nu am patit nimic ,traiesc ink :lol::lol::lol:

Alexutzzz 28-02-10 03:34

Re: E46 - 320 CI
 
Frumoasa masina.
Tipa dupa un shadow line.Cauta poze cu una ca a ta neagra cu folie si shadow.Schimba total masina

ady_viteza 28-02-10 09:59

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 3130616)
Frumoasa masina.
Tipa dupa un shadow line.Cauta poze cu una ca a ta neagra cu folie si shadow.Schimba total masina

Am vazut masini cu shadow line....dar nu-mi plac...prea mult negru...folie am dar e de bun simt nu de mafioti:lol:
De schimbat ii voi schimba jantele si o sa-i montez o evacuare cat-back Magnaflow
Oricum merci pentru sfat:-)

crysty.bobok 28-02-10 11:28

Re: E46 - 320 CI
 
te-am vazut prin oras acu ceva timp ... super bine arata :D mai ai cumva si un coupe albastru tot mls? sau t confund :-"

ady_viteza 28-02-10 11:54

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3131255)
te-am vazut prin oras acu ceva timp ... super bine arata :D mai ai cumva si un coupe albastru tot mls? sau t confund :-"

Mai am doar un urs ....l-ai vazut prezentat aici pe forum :D

JusT_SaY_BoBo 28-02-10 13:38

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ExTreMe88 (Post 3130399)
cum adik ce am patit ? :) nu am patit nimic ,traiesc ink :lol::lol::lol:

ma refeream ca toata lumea vb de shadow cum ii sta cel mai bine unui bmw,numai tu vrei crom...mai ales bandourile..:lol::oops:

crysty.bobok 28-02-10 17:35

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3131336)
Mai am doar un urs ....l-ai vazut prezentat aici pe forum :D

aha ... ursu gri :D

daffy duck™ 28-02-10 17:41

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ExTreMe88 (Post 3128919)
fa-i bandourile cromate .. se vede super ,bafta

ti-am zis ca nimeni nu mai poarte crom-ul.....black on black si shadow line rullz!!!

ady_viteza 06-03-10 18:49

Re: E46 - 320 CI
 
Ma uitam zilele trecute pe mobile sa vad de curiozitate cat mai costa un coupe cu optiunile mele si am ramas surprins.Eu am dat pe masina cand am luat-o acum 2 ani 22000 de euro.....acum a ajuns la 12-14000 in germania....la noi e intre 9 si 12 mii :!:
In doi ani am facut 15000 de km ...am mers destul de putin avand in vedere ca nu o folosesc zilnic si am masina de la firma.
Ma tot incearca un gand s-o dau pentru ca efectiv nu mai e potrivita pentru familie....e greu sa bag scaun de copil in spate..carutz...si toate acareturile pentru un copil mic....numai ca nu stiu cat ar trebui sa cer pe masina ....piata auto de la noi m-a lasat in ceata rau :???:
Astept niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac....

daffy duck™ 06-03-10 19:16

Re: E46 - 320 CI
 
sincer...achizitioneaza un e46 breack...orice motor...e bun si pentru familie si ai putea sa mai schimbi 2-3 chestii pe la el...am eu o oferta daca vrei...un 325 e46 breack din germania, omu e neamt si vrea sa o dea ca are nevoie de masina de tavalit pe la firma...masina e full si pretul e mic rau...

ady_viteza 06-03-10 19:30

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3154320)
sincer...achizitioneaza un e46 breack...orice motor...e bun si pentru familie si ai putea sa mai schimbi 2-3 chestii pe la el...am eu o oferta daca vrei...un 325 e46 breack din germania, omu e neamt si vrea sa o dea ca are nevoie de masina de tavalit pe la firma...masina e full si pretul e mic rau...

Merci de oferta dar daca e sa schimb e46-le nu o voi face decat pentru un E38 728i sau 735i.....

daffy duck™ 06-03-10 23:22

Re: E46 - 320 CI
 
atunci de ce ne lasi sa ne racim durile aici cu oferte si pareri? :lol::lol::lol:

nu puteai sa scrii de la inceput ce masina o sa iti iei??:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

- Copyright 2026 4Tuning