![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
da, la 18:00 pe bulevard
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
cat de mult ai coborat-o?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
deocamdata nu am coborat-o,urmeaza dar sa vina caldura.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
6 Attachment(s)
cine poate sa imi faca si mie un virtual tuning la pozele astea 2 cu masina mea, cu aceasta culoarea de pe trabant.si cu pafonul alb :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
pune pozele aci;)
https://forum.4tuning.ro/548-virtual-.../page-392.html |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
acum le pun,ms ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
frumoasa masina .... smekera rau in realitate felicitari
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
7 Attachment(s)
au inceput lucrariile de primavara la masina : am facut farurile negre in interior si am inceput sa mai fac una alta pe la bara fata 8)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
imi place, arata excelent de bine:)
felicitari, daca se poate, astept o tura cand ajungi prin Craiova :D salut, Flavius UOZ |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ms me.beast ,cu mare placere te dau o tura cand ajung la craiova ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
5 Attachment(s)
work in progress...am slefuri partea din fata,asa de proba,dar de maine incepe dezechiarea si pregatirea ca la carte ptr vopsit + unele modificari la spoilere :D.culoarea va fi ca a trabanutului care a fost la 4tuning days,adica cel de mai sus(albastru cu plafonul si jantele albe;))
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
o rugăminte am la tine :D
să-mi spui și mie cum ai făcut farurile negre la interior...și dacă le voi face și eu se va observa ca la tine? :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:51. |
- Copyright 2026 4Tuning