Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

trafy-vr6 06-03-10 11:22

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
da, la 18:00 pe bulevard

darck_angel64 07-03-10 13:43

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
cat de mult ai coborat-o?

Dr.Dre 07-03-10 17:09

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
deocamdata nu am coborat-o,urmeaza dar sa vina caldura.

Dr.Dre 15-03-10 04:45

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
6 Attachment(s)
cine poate sa imi faca si mie un virtual tuning la pozele astea 2 cu masina mea, cu aceasta culoarea de pe trabant.si cu pafonul alb :D

giny 15-03-10 08:50

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
pune pozele aci;)
https://forum.4tuning.ro/548-virtual-.../page-392.html

Dr.Dre 15-03-10 14:31

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
acum le pun,ms ;)

kitz` 30-03-10 10:31

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
frumoasa masina .... smekera rau in realitate felicitari

Dr.Dre 16-04-10 01:09

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by kitz` (Post 3232290)
frumoasa masina .... smekera rau in realitate felicitari

ms,ms.o sa fie si mai si :D

Dr.Dre 26-04-10 13:49

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
7 Attachment(s)
au inceput lucrariile de primavara la masina : am facut farurile negre in interior si am inceput sa mai fac una alta pe la bara fata 8)

kitz` 26-04-10 17:00

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 3311869)
au inceput lucrariile de primavara la masina : am facut farurile negre in interior si am inceput sa mai fac una alta pe la bara fata 8)

smecherie ... show car:rolleyes2:rolleyes2

ME.Beast 26-04-10 22:52

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
imi place, arata excelent de bine:)
felicitari,
daca se poate, astept o tura cand ajungi prin Craiova :D

salut,
Flavius UOZ

Dr.Dre 01-05-10 01:24

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ms me.beast ,cu mare placere te dau o tura cand ajung la craiova ;)

Dr.Dre 05-06-10 03:21

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
5 Attachment(s)
work in progress...am slefuri partea din fata,asa de proba,dar de maine incepe dezechiarea si pregatirea ca la carte ptr vopsit + unele modificari la spoilere :D.culoarea va fi ca a trabanutului care a fost la 4tuning days,adica cel de mai sus(albastru cu plafonul si jantele albe;))

ME.Beast 05-06-10 09:36

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
o rugăminte am la tine :D
să-mi spui și mie cum ai făcut farurile negre la interior...și dacă le voi face și eu se va observa ca la tine? :D

Dr.Dre 05-06-10 15:54

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by ME.Beast (Post 3417509)
o rugăminte am la tine :D
să-mi spui și mie cum ai făcut farurile negre la interior...și dacă le voi face și eu se va observa ca la tine? :D

pai farurile se fac foarte usor,dai sticla jos,izolezi partea cu oglinda din interior care nu trebuie vopsita dupa care matuiesti cu un jmirghel fin partea care trebuie vopsita,stergi cu o carpa curata cu putin diluant pe ea si vopsesti(in doua straturi subtiri).dupa uscare lipesti sticla la loc cu silicon si se va vedea exact ca la mine ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:51.

- Copyright 2026 4Tuning