![]() |
Re: VW Passat | Bmw 120
recomand BMW , chiar daca nu sunt fan seria 1 , nu poti compara un bmw cu un passat, de la calitatea interiorului, la sportivitatea masinii, la comfort(poate aici e putin tras de par ca 1-le e cam micut). Eu iti recomand sa faci in felul urmator dute si fa test drive cu ambele si vezi care iti place tie mai mult. Si stai calm in legatura cu tractiunea spate, inca din 2002 de cand e dsc-ul nu mai e o problema asa de mare, daca esti normal la cap si nu te pui sa accelerezi pe gheata sau sa intri in curba cu 100 nu vei avea nici o problema :)
|
Re: VW Passat | Bmw 120
mihai..daca vorbim de calitatea interiorului si comfort imi pare rau dar passatul este cu mult peste 120. Doar sportivitatea e de partea 120-ului, desi eu recomand un 123d :)
|
Re: VW Passat | Bmw 120
vezi exact de aia iam spus sa faca test drive cu ambele, eu sunt de parere ca un seria 1 ( nu chel) este mult peste un passat ca si calitatea materialelor folosite , etc. tu inclini spre passat. depinde de gusturi
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning