![]() |
Re: vand anvelope iarna
pacat... eram interesat daca erai macar din zona si nu as vrea sa le primesc prin curier inainte de a le vedea. bafta la vanzare ;)
|
Re: vand anvelope iarna
nu e nici o problema, inafara de zgarietura care se vede in poza nu au nici o problema,le dau la pretu asta pt ca vreau sa scap de ele ca ma incurca in garaj si e pacat ca niste cauciucuri cu profil de 6-7 mm sa le arunc.
|
Re: vand anvelope iarna
da`mi un nr de tel. si o adresa exacta unde esti de gasit in iasi, va veni cineva sa vada pentru mine cauciucurile :D astept un rasp
|
Re: vand anvelope iarna
0747 907 987 ,pe sos.Arcu in spate la Billa. in caz ca nu raspund la telefon sunt la lucru.
|
Re: vand anvelope iarna
am uitat sa te intreb... in pret intra si transportu adica trimis pachetu sau :-?
|
Re: vand anvelope iarna
nu intra transportul care e cam 30 lei
|
Re: vand anvelope iarna
ok, i`am dat nr de tel. acum nu stiu cand te va suna,posibil pe maine o sa vb el cu tn la tel. salut
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
mane te`o sunat cnv sa vina sa le vada? sau so bulangit un`q mio? ca nici mie nu`mi mai rasp la tel... si asa nu prea le`as lua decat sa ii faci ceva poze exacte, hai sa vb pe mess : rock88rul
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
se poate inchide.
|
Re: vand anvelope iarna
S au dat?
|
Re: vand anvelope iarna
da. close
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning