Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

COObra 10-07-04 20:23

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:24

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:25

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:26

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:27

3 Attachment(s)
....

COObra 10-07-04 20:28

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:29

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:29

1 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:31

3 Attachment(s)
in incheiere o masina fotografiata de toata lumea
TYE uite aici :D :D :D
mie nu-mi place dar se pare ca omu sa chinuit un pic
imi place culoarea totusi :D

zip 10-07-04 20:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aicad\"
CMS la snagov a fost o super sursa, o GRAvitate de cursa de bere unii cu alcool unii fara! :) si curse de innot! :) pe gabi l-au atacat rechinii! din lac!


mai aicad...zii shi u cu cine a fost cursa....shi cine a castigat k sa stie lumea :P :lol: :lol:

zip 10-07-04 20:41

bv tuturor...a fost super funny...multzumiri speciale craiovenilor..care ne-au amuzat cu banane...haine...etc :lol: :lol:

COObra 10-07-04 20:42

pai era gabi si cu nu mai stiu cine faceau cursa pe trecerea de pietoni ca trebuia sa intoarcem noi :D :D :D
in rest nu a facut nimeni nici o cursa pe sosea
PS: mwahahahhahahahahaha
mi sa inrosit nasu? :D :D :D :D

Mc Coy(ote) ugly 10-07-04 22:03

8) sorry ca i couldnt make it, i've heard u fuckers had a great time, mai ales ca vroiam si iooo (nu sunt son of becali) sa burnuiesc cauciucuri....baga pictures & movies sa vad daca am rivali.

RoSonic 10-07-04 22:40

A fost super frumos totul!!! (cu exceptia caldurii)

Bravo participantilor la cursa si organizatorilor ca le-a iesit...

Si intalnirea 4t a fost frumoasa si plina de peripetii (in special drumu pana acolo k ne-am cam rasucit ceva pana am nimerit :) ).....

shaid-kid 10-07-04 23:18

Super etapa cea mai reusita din cele vazute de mine astept si altele la fel si cat mai curand in bucuresti


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning