Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW GRILLFEST - 31 Oct (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/149740-bmw-grillfest-31-oct.html)

nazca 28-10-09 18:38

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2758181)
Pana acum ar fi cam asa:
1.)Iondarie
2.)criss1977
3.)Kty
4.)Preparatu
5.)da_joint
6.)bmw_motorsport
7.)Robert KEL
8.)e46 RRM

din alte orase putem veni
poate ne strangem la targoviste cativa si venim si noi

preparatu 28-10-09 21:43

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
hai fratilor,unde este spiritul de aventura?

Michidutza 28-10-09 23:03

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Jointule ....M-am anuntat si eu .....Michidutza E39 + Garcea E32 -ZAS prezenti si dornici de aventura.
Ca sa fie treaba treaba :D

antacebal 29-10-09 07:48

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Unde sunt toti BMW -isti ???

preparatu 29-10-09 09:35

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cred ca au intrat la hibernat mai devreme...

MOUZE 29-10-09 09:51

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
daca e frumos vin si eu cu cabrioleta :p
daca nu poate cu 2.5-u...dar nu promit nimic....

road_runner 29-10-09 10:06

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
posibil sa ajung si eu! sansele sunt de 50% pt ca am de facut cumparaturi prin casa... si trebuie sa trec de consoarta! e36 nu mai am nici unu... insa am e46-le pregatit (cu jante de iarna :pistoles:)

inca negociez un 2.5 e36, daca il iau nu ma mai tine nimic acasa.... :peace:

da_joint 29-10-09 10:13

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Nu e intalnire e36,e o iesire la munte intre BMW-isti ,o plimbare(serpentinele ne asteapta:P ),un gratar,un vin fiert... (ptr ca va fi cam frigulet),avem si fotograf sa ne traga in poze...
Hai soarece,poate mai aduci si din drifteri cu tine ca am ajuns sa ii vedem numai la evenimente,pe fumacioasul ala de KNS,poate mai scoate si HAI albastra aia la plimbare si mai e si UWE,ZAX si restu baietilor

MOUZE 29-10-09 12:15

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
uwe cred k s-ar combina de restu nu bag mana in foc :)

BTH(BreakingTheHabbit) 29-10-09 12:33

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Cu putin noroc poate va facem o intampinare aici la munte

robert_berceni 29-10-09 18:15

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
imi pare rau sa va anunt,dar baba mea nu mai are asigurare.
a expirat acum o luna,noroc k mam uitat:|
ce sa zic...sper sa prindeti vreme frumoasa si distractie la maxim.
Va pupa Kel-u

Michidutza 29-10-09 23:23

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by robert_berceni (Post 2762648)
imi pare rau sa va anunt,dar baba mea nu mai are asigurare.
a expirat acum o luna,noroc k mam uitat:|
ce sa zic...sper sa prindeti vreme frumoasa si distractie la maxim.
Va pupa Kel-u

Hai ma Kelule ma bazam pe tine la plecarea din Berceni......poate iti iese ceva pana sambata ar fi pacat.
Vb cu Alice poate merge si el...in rest toate bune.:D

ArCaDa 30-10-09 08:21

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Se mai tine ceva pe ploaia asta ? Mai vine lume ?:???:

K T Y 30-10-09 09:34

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
in max 1 h .... ( sper ) imi ajunge acasa e36 le ... ( celelalte doua s-au dat :( :) )

BTH(BreakingTheHabbit) 30-10-09 09:37

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Va anunt ca in bv azi noapte a dat zapada ..... asa ca ..........


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning