![]() |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
poate ne strangem la targoviste cativa si venim si noi |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
hai fratilor,unde este spiritul de aventura?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Jointule ....M-am anuntat si eu .....Michidutza E39 + Garcea E32 -ZAS prezenti si dornici de aventura.
Ca sa fie treaba treaba :D |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Unde sunt toti BMW -isti ???
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cred ca au intrat la hibernat mai devreme...
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
daca e frumos vin si eu cu cabrioleta :p
daca nu poate cu 2.5-u...dar nu promit nimic.... |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
posibil sa ajung si eu! sansele sunt de 50% pt ca am de facut cumparaturi prin casa... si trebuie sa trec de consoarta! e36 nu mai am nici unu... insa am e46-le pregatit (cu jante de iarna :pistoles:)
inca negociez un 2.5 e36, daca il iau nu ma mai tine nimic acasa.... :peace: |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Nu e intalnire e36,e o iesire la munte intre BMW-isti ,o plimbare(serpentinele ne asteapta:P ),un gratar,un vin fiert... (ptr ca va fi cam frigulet),avem si fotograf sa ne traga in poze...
Hai soarece,poate mai aduci si din drifteri cu tine ca am ajuns sa ii vedem numai la evenimente,pe fumacioasul ala de KNS,poate mai scoate si HAI albastra aia la plimbare si mai e si UWE,ZAX si restu baietilor |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
uwe cred k s-ar combina de restu nu bag mana in foc :)
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Cu putin noroc poate va facem o intampinare aici la munte
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
imi pare rau sa va anunt,dar baba mea nu mai are asigurare.
a expirat acum o luna,noroc k mam uitat:| ce sa zic...sper sa prindeti vreme frumoasa si distractie la maxim. Va pupa Kel-u |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
Vb cu Alice poate merge si el...in rest toate bune.:D |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Se mai tine ceva pe ploaia asta ? Mai vine lume ?:???:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
in max 1 h .... ( sper ) imi ajunge acasa e36 le ... ( celelalte doua s-au dat :( :) )
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Va anunt ca in bv azi noapte a dat zapada ..... asa ca ..........
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning