![]() |
Re: Usergroup
Am primit raspuns de la unul dintre admini , si a spus sa ne strangem cativa membri sa facem intai social group , si daca avem social group ne face si user group special ;)
|
Re: Usergroup
Pai nu e bun social grup-ul care este deja? Sau nu suntem destui inca?
|
Re: Usergroup
am facut eu un social group acum cateva luni...
de fapt al meu e CITROEN XSARA...... |
Re: Usergroup
Suntem putini pe Social group Citroen
|
Re: Usergroup
am dat join si la social group
|
Re: Usergroup
Perfect Venox. Hai sa ne strangem cat mai multi pe "Citroen Owners" social group ca sa putem concretiza si usergroup-ul !!! ;)
|
Re: Usergroup
si eu m`am bagat ;)
|
Re: Usergroup
;) E perfect ! Am trimis p.m. la admini...astept raspuns ;)
|
Re: Usergroup
i m in :D
|
Re: Usergroup
Eeee incet incet devine mai mare numarul :-D
|
Re: Usergroup
:):):)
|
Re: Usergroup
Da, se aduna incet. Sa speram ca nu se opreste sa vina lumea
|
Re: Usergroup
Curaj , curaj , hai ca mi-am reparat si masina :D
|
Re: Usergroup
mda... am vazut ca ia amploare fenomenul si m-am bagat si eu... inca nu am pus poza acolo, dar mai e vreme...
tgunder, alta treaba acum nu? sa ma anunti cum iese dupa polish... |
Re: Usergroup
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning