Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Rat-Style Volkswagen Golf I (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/149277-rat-style-volkswagen-golf.html)

sethmuscleman 23-10-09 12:47

Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
 
cam la fix a incaput motorul ala pe buburuza asta clasica....nu prea a mai ramas loc de alte alea...dar oricum forte frumos...destul de puternic si pastrat aerul de clasic...very good job!!!

daffy2902 23-10-09 13:05

Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
 
frumos rau

zaetz 23-10-09 16:42

Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
 
Quote:

Originally Posted by BV_88_SIK (Post 2742042)
tot respectul pentru astfel de proiecte! f frumos exemplarul si foarte rar!180 de cai pe rabbit????? nebunie curata!!!traiasca vr6-ele!!




mare dreptate ai..



oare cum trage la 180 de cai jucaria asta mica ?:):rolleyes2:rolleyes2

BULLDOG 23-10-09 22:33

Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
 
E frumos dar nu e rat:D

mihai.ghetto 24-10-09 02:32

Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
 
o capota ruginita iar in rest impecabila, nu o face rat

blacksnake 25-10-09 13:02

Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
 
super golful asta. intr-adevar masinile "moderne" nu mai au niciun fel de suflet sau personalitate in comparatie cu masinile astea vechi, "old-school". poate nu am dreptate, dar mi se pare ca adevaratele golfuri au fost doar primele 3


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning