![]() |
Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
cam la fix a incaput motorul ala pe buburuza asta clasica....nu prea a mai ramas loc de alte alea...dar oricum forte frumos...destul de puternic si pastrat aerul de clasic...very good job!!!
|
Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
frumos rau
|
Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
Quote:
mare dreptate ai.. oare cum trage la 180 de cai jucaria asta mica ?:):rolleyes2:rolleyes2 |
Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
E frumos dar nu e rat:D
|
Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
o capota ruginita iar in rest impecabila, nu o face rat
|
Re: Rat-Style Volkswagen Golf I
super golful asta. intr-adevar masinile "moderne" nu mai au niciun fel de suflet sau personalitate in comparatie cu masinile astea vechi, "old-school". poate nu am dreptate, dar mi se pare ca adevaratele golfuri au fost doar primele 3
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning