![]() |
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
Felicitari Victor pentru timpul de 15.01 :D Sunt sigur ca faceai 14.xx cu alte gume ;)
|
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
Multumesc baieti de urari. Ultimele reglaje facute la soft de catre Adi de la Superchips Romania se simt extraordinar de bine nu doar pe pista ci mai ales pe sosea. Am condus zilele astea cam 1000 kilometrii si nu am decat cuvinte de lauda :)
@Vlad: am cateva lucruri ca tema de casa printre care si un set de roti cu slickuri :D |
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
Cit ajunge distractia asta,compresor pe 1,6 105cp?
|
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
Nu exista un pret fix, preturile realiste incep de la 1500 euro cu tot cu manopera si pot ajunge si peste 5000 euro doar la motor fara electronica. Eu am ajuns cam la 4000 euro cu totul dar asta in timp cu toate piesele ce le-am mai schimbat pe parcurs.
|
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
6 iunie Alexeni,prezent?
|
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
5 Attachment(s)
Cateva noutati pentru Logan :)
Urmeaza in curand si o fisa dyno |
Re: Dacia Logan 1.6 compresor by SUPERCHIPS
vad ca se misca treaba..
multa bafta viky ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:47. |
- Copyright 2026 4Tuning