![]() |
Re: Buick Super '49
super tare masinuta....daca ii mai pui si cauciucuri cu dunga alba si capace nichelate....no comment..
|
Re: Buick Super '49
Felicitari. Foarte putina lume stie cu adevarat ce inseamna o masina old-school si dintre ei foarte putini au curajul sa intreprinda asa ceva :)
~Nautilus |
Re: Buick Super '49
9 Attachment(s)
tuning days ,castigatoare best clasic ....
|
Re: Buick Super '49
3 Attachment(s)
Felicitari pentru premiu!
|
Re: Buick Super '49
multumim Claudia pt poze !
|
Re: Buick Super '49
crooooooommmmm....superba masina, masiva. cu parcarea laterala cum te descurci?:D
|
Re: Buick Super '49
1 Attachment(s)
cu frana de mana o parchez :D
si un filmulet de duminica seara dupa premiere |
Re: Buick Super '49
Superba masina
|
Re: Buick Super '49
SUPERBA . POT SPUNE ... SPLEDIDA
|
Re: Buick Super '49
multumesc domnilor ! acum ceva timp era de vanzare , se pare ca in romania sunt apreciate mai greu astfel de masini , pretul era unul corect , sper sa numai fie nevoie sa se vanda si sa ramana in patrimoniu ca m am atasat mult de masina .....abia ce i am luat si oglinzi noi nichelate :D
|
Re: Buick Super '49
Dar vreau sa o vad si eu..tine-o tine-o ca se merita !! 8)
|
Re: Buick Super '49
super masina
|
Re: Buick Super '49
Frumoasa batrana.....dar ai tot evitat sa raspunzi cat te-a costat masina, cu tot cu vama....si ce mai era.
|
Re: Buick Super '49
destul de mult, nu am evitat ci nu am vrut sa raspund, de obicei la astfel de masini nu se intreaba de pret
|
Re: Buick Super '49
Ce se intreaba ?! :rolleyes2 :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning