![]() |
Re: Dacia in GTA VC
5 Attachment(s)
niste screenshot-uri din joc :D....
|
Re: Dacia in GTA VC
5 Attachment(s)
astea's vechi....va dau io dacia pt san andreas...
1)primu fisier e masina.nu trebuie neaparat decompresat 2)al doilea e san andreas mod installer.cu el instalezi masina 3)al treilea e overhaulin' wheels,pt rotzi mai mari/smechere.masina nu o sa mearga fara el 4)carspwner-iti da masinile in joc mai repede.trebuie configurate tastele pt navigare mai usoara. pt alte nelamuriri contact me! |
Re: Dacia in GTA VC
aici era vorba despre vc nu san andreas da fie....
|
Re: Dacia in GTA VC
ooups,my bad...
|
Re: Dacia in GTA VC
am jucat si eu cu dacia logan in san andreas dar era naspa ca se rasturna repede ................. si voi inca mai jucati san andreas ............ jucat mah true crime ca este mult mai tare decat toate gta
|
Re: Dacia in GTA VC
offtopic:io nu joc gta pt killuri.joc pt posibilitatea de MODare.la MODare e mai bun ca nfs.parerea mea.
|
Re: Dacia in GTA VC
interesanta idee ... a mai fost si in alte gta-uri ... da pacat ca VC e cam .. "expirat"
|
Re: Dacia in GTA VC
Quote:
|
Re: Dacia in GTA VC
cine vrea mod-uri pentru gta sa intre pe www.gta3.net ca gaseste sa isi puna si in cap
|
Re: Dacia in GTA VC
ma baieti zicetimi pls pls unde bag fisierele cu masinile pe care leam tras eu dp net pt vc ca sa mor eu dac gasesc X( :D :)).........ms fain pt aia care ma ajuta...:)
|
Re: Dacia in GTA VC
Am bagat shi eu in Vc ...o gramada de masini ... tot ce se putea shi la un moment dat....Poc eroare la joc...knd intram in joc imi dadea eroare...shi m-am ofticat shi am sters jocu :oops: .......:cry:
|
Re: Dacia in GTA VC
Am modat si eu de cateva ori Vice city cu o gramada de chesti : faruri cu halogen, afise prin orase, masini ( Mits. Evo IX , Lambo. Murch. , Maybachu lui Becali , Hummer H2 tunat, Rx8, 911) etc.
Am reusit sa schimb si numerele de la Matiz cu numele meu :lol: Faza e k trebuie sa faceti mereu backup dupa ce se inlocuiti o chestie. |
Re: Dacia in GTA VC
unde bag masinile pentru GTA CONSTANTA ( ce folder ) sau fisier
|
Re: Dacia in GTA VC
Pai nu e chiar asa de simplu doar cu copy si paste.Ai nevoie de program ca sa deschizi gta.img unde akolo vei putea sa inlocuiesti fisierele de textura si aspect.Trebuie sa modifici si valorile din handling.cfg
|
Re: Dacia in GTA VC
nubian intra pe id-ul meu de mess raiden_razor2000 si vom vorbi mai multe pe mess te rgo mult ca vreau sa-mi bag masini noi pe gta vice city (gta ciontanta):-) dar inca ceva tu ai programul ala de imagini ???:arrow: sa nu uiti sa intri pe mess !!!adica pe id-ul meu:D :D :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning