Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe ///M packet (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/147063-e36-coupe-packet.html)

Gti_edition 15-10-09 08:32

Re: E36 - coupe ///M packet
 
[QUOTE=dr_pricop;2718354]foarte frumoasa mata .sa ai grija de ea si fara incidente.am si eu o intrebare:este greu de dat jos bordul pt ca am si eu o problema si anume nu se mai deschid clapete care actioaneza pt directionarea aerului spre parbriz si laterale,am clima digitala si am inteles ca este destul de greu.merci frumos[/QUOTE

usor nu este dar nici greu...te chinui un pic la cele 4 suruburi de sus de la parbriz:D

Gti_edition 15-10-09 08:34

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by ukgarage (Post 2719721)
Felicitari, este extraordinara masina, iar culoarea este....iuhaaaa. Daca nu e secret cat ai dat pe masina?
Iar in leg. cu jantele de M5, cred ca ar sta bine un gri sobolan, dar nu ff. inchis. Asa as proceda eu. Bafta si asteptam noi poze.

P.S. Frumos photoshooting-ul din Snagov :)

man,am dat o alta masina la schimb pe ea...in momentul de fata ma tine foarte mult.
o sa le fac negre momentan

daffy duck™ 15-10-09 15:38

Re: E36 - coupe ///M packet
 
de ce cand trec cu maisna pe la tine pe la bloc....masina e parcata la locul ei...si cand trec pe jos....nu o mai gasesc???????


e LOW LOW LOW din cate am vazut

Gti_edition 17-10-09 15:35

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2721278)
de ce cand trec cu maisna pe la tine pe la bloc....masina e parcata la locul ei...si cand trec pe jos....nu o mai gasesc???????


e LOW LOW LOW din cate am vazut

pt ca umbla:d va fii foarte low cu astea pe 17..daca nu imi atinge cu 205.40 pe 9j

catalanu 17-10-09 22:00

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by catalanu (Post 2719725)
Ce drop au arcurile care le ai acum pe masina?

poti sa imi zici ? multumesc :D

B-69-TAU 17-10-09 22:40

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Arata super bine masina, felicitari! :d

Gti_edition 23-10-09 02:03

Re: E36 - coupe ///M packet
 
maine vin pozele cu jantele m5 gata polishate si montate pe masina:D
Arata bine;)

ziemenz 23-10-09 12:00

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Dupa mine exista doua tipuri de masini frumoase, frumoasele care le vezi doar in poze si celelalte frumoase care le vezi live, parerea mea ca e cel mai frumos e36 care l-am vazut live, poate am vazut prea putine e36, sau poate nu ... sau poate mi-a placut mult culoarea masinii, jantele, cum e lasata din suspensie, cum stralucesc pana si gumele, etc.

Ca orice masina are si ea micile ei defecte, sau poate caut perfectionismul pe care inca nu l-am intalnit, dar per total e o masina de admirat cand o vezi pe strada. Te asteptam cu pozele :)
Bafta!

Gti_edition 23-10-09 13:40

Re: E36 - coupe ///M packet
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ziemenz (Post 2743939)
Dupa mine exista doua tipuri de masini frumoase, frumoasele care le vezi doar in poze si celelalte frumoase care le vezi live, parerea mea ca e cel mai frumos e36 care l-am vazut live, poate am vazut prea putine e36, sau poate nu ... sau poate mi-a placut mult culoarea masinii, jantele, cum e lasata din suspensie, cum stralucesc pana si gumele, etc.

Ca orice masina are si ea micile ei defecte, sau poate caut perfectionismul pe care inca nu l-am intalnit, dar per total e o masina de admirat cand o vezi pe strada. Te asteptam cu pozele :)
Bafta!

multumesc:)....iata si pozele
pentru cei interesati sa isi aduca jantele in aceeasi stare, contactati-ma pe privat pentru nr de telefon

sprinter 23-10-09 13:46

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Au iesit intr un mare stil, felicitari! Cand te plictisesti de ele? :lol: ?
Edit: Imi poti spune si mie dimensiunile jantelor? et & J? ms

Skillzu 23-10-09 14:02

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Vedeta esti nebun?!
Am vrut si eu mult jantele astea cu tot cu capace, ca sa nu ma plictisesc.
Dar O.Z. Mito au fost pentru mine mai > decat astea.

ET-uri au ~20 +- 1 parca.
Latimi, 8.5j.

Alexe zi tu cum sunt exact ca nu mai stiu.

Gti_edition 23-10-09 15:08

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 2744292)
Vedeta esti nebun?!
Am vrut si eu mult jantele astea cu tot cu capace, ca sa nu ma plictisesc.
Dar O.Z. Mito au fost pentru mine mai > decat astea.

ET-uri au ~20 +- 1 parca.
Latimi, 8.5j.

Alexe zi tu cum sunt exact ca nu mai stiu.

8j fata et20
9j spate et22

Gti_edition 23-10-09 19:25

Re: E36 - coupe ///M packet
 
saptamana viitoare primeste din state proiectoare clare galbene
si sper sa gasesc pana atunci si grila facelift cu nas

ady0scorpion 24-10-09 00:00

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 2744210)
multumesc:)....iata si pozele
pentru cei interesati sa isi aduca jantele in aceeasi stare, contactati-ma pe privat pentru nr de telefon

le-am vazut inaintea ta polisate ,dar tu le-ai vazut inaintea mea pe masina montate si polisate :)) arata beton!!! si cu suspesia aia pe ea sa terminat!frumoasa matza sa aveti grija unu' de celalt!

ct22cop 24-10-09 18:43

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 2745083)
saptamana viitoare primeste din state proiectoare clare galbene
si sper sa gasesc pana atunci si grila facelift cu nas

Astea nu te coafeaza ? nu de alta dar sunt echipare OEM ...

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...e-5513793.html

PS: frumoasa masina , s-o stapanesti sanatos si cu placere !!!


All times are GMT +2. The time now is 11:56.

- Copyright 2026 4Tuning