Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

spiry_moto 21-03-06 17:28

Re: Ce'ai face daca....
 
app de asta...kiar ieri l-am intalnit pe tipul ala :|

aleks 22-03-06 10:01

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
...am patit-o si eu...(adik mie mi s-a zis k m-a inselat pretenu) numai ca eu nu m-am combinat cu tipu' ala ci mi-am anuntat pretenu'...n-a iesit frumos intre ei dar...viata merge inainte :D

si aleks felicitari pt al 2-lea caz...dar esti printre putinii care se gandesc totusi si la altceva in afara de pat (ma refer strict la cazul asta...ca nu pot sa vb de tine in general :P )

atat ai facut? ti-ai anuntat prietenul k stii k ai fost inselata si k ti-a spus x, prietenul lui, kestia asta?:rolleyes2

si multumesc de aprecieri, in general vad mai departe decat instinctul "primar"...

spiry_moto 22-03-06 18:22

Re: Ce'ai face daca....
 
LOL....stiam ca nu e adevarat....adik eu i-am zis tocmai ca sa vad ce zice.....ce explicatie are :P

aleks 23-03-06 11:57

Re: Ce'ai face daca....
 
hehee.. deci u crezi k nu e adevarat, da? :D
vreau si eu o prietena k tine, kre sa ma creada knd ii pun k nu-i asa :P

needBrain 23-03-06 23:58

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
ce'ai face dak...prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu el? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?

Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

in primul caz....as realiza ca nu mi-e prieten adevarat,din moment ce face asa ceva

in al 2lea caz....aici e discutabila treaba....

needBrain 24-03-06 00:04

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by aleks
primul caz... am patit-o... pe aproape..
primul instinct e sa pui mana pe ce prinzi si sa le dai amandurora...
dar dak gandesti putin situatia...
ii dai ei la muje.... o faci cum poti si cum t duce capul de kko mai bine... si sunt metode suficiente... va fi mai dulce razbunarea asa...
iar lui....depinde.. oricum... scapi de el ca prieten... si... ori ii rupi capul in portiera, ori ii bati obrazaul...depinde de om...

iar cu al doilea caz... nu cred k as reactiona prea frumos...
depinde... dar daca de obicei cu un baiat t poti lupta... in fatza altei fete n-ai nici o sansa... avem argumente diametral opuse... n-ai ce sa faci decat sa te retragi elegant si s-o lasi sa-si faca viatza intre ele...

referitor la solutia primului caz...hm.....sa-mi stric io bunatate de portiera pe un jeg de om?se merita oare????neah....in cel mai "grav" caz ii bat obrazu,si apoi de mine ala nu mai aude,si sa nu-l manance acolo pe unde faca kk sa ma caute ca atunci ne suparam

cat despre solutia celui de-al 2lea caz....hm...f eleganta treaba ai zis aleks,bv,ai dat dovada de maturitate :)))) :P glumeam frateloo,oricum f frumoasa solutie ai gasit

Psycho 24-03-06 00:10

Re: Ce'ai face daca....
 
in general de la femei se strica prietenii de la femei si bani deci .. sa zicem k , nu ash strica o prietenie cu un baiat ptr o fata .. daca s`ar intampla si a 2`a oara poate ash strica`o :)

EvLSant0S 24-03-06 12:42

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
in general de la femei se strica prietenii de la femei si bani deci .. sa zicem k , nu ash strica o prietenie cu un baiat ptr o fata .. daca s`ar intampla si a 2`a oara poate ash strica`o :)

hmmm smart guy :) i think , 1st of all ... ii dai ei satisfactie :)
in al doilea rand ... daca am invatat ceva pana acum in viata.... am invatat ca nici o ....... nu merita ... ;) efortul ..
.
:)

Psycho 24-03-06 13:46

Re: Ce'ai face daca....
 
can i get a aleluiaahh for that .. asa e .. sunt putine cele pentru care strici prietenii .. acum daca cea care ar fii in situatzia aia iti e sotie .. se cam schimba lucrurile dar daca e pretena duca`se draq

Mustang 24-03-06 13:52

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
hmmm smart guy :) i think , 1st of all ... ii dai ei satisfactie :)
in al doilea rand ... daca am invatat ceva pana acum in viata.... am invatat ca nici o ....... nu merita ... ;) efortul ..
.
:)

merita alea care ... merita :lol:

EvLSant0S 24-03-06 20:38

Re: Ce'ai face daca....
 
nu merita ma nici una ..

Spark 24-03-06 23:07

Re: Ce'ai face daca....
 
alea chiar chiar sa merite sunt exagerat de rare ...
totusi .. referitor la discutzie
ce as face eu in primul caz ... bineinteles dak chiat tin la tipa ... as termina prietenia cu ala ... dar o intrebare tot ar ramane . d c a pus ea asa repede botu` la altu`? si aici explicatiile pot fi multe ...
despre al doilea caz ... nu prea stiu ce sa zic ... depinde ...

shadowro 25-03-06 18:45

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
si ? il iei la bataie si ? ce castigi ? eu am patit-o .. oarecum .. sau poate ca nu .. cu bataia nu rezolvi nimic, dar .....

Nu rezolvi nimic but u shure feel a lot damn better :D

EvLSant0S 26-03-06 02:06

Re: Ce'ai face daca....
 
:)) chiar ca ...
era o cearta artificiala

Gabi 26-03-06 07:44

Re: Ce'ai face daca....
 
Serios, daca nevasta/prietena se arde cu un tovaras de-al tau, nu poate fi decat o, citez, "p***a tare in cautare de p**a mare", iar daca tovarasul iti arde nevasta/prietena, e doar un l*****u ahtiat dupa p***a. In concluzie nici unul dintre ei nu merita nici macar o flegma-n ochi.

PS: daca mi s-ar intampla, PMS Craiova ar scrie pe mine :)


All times are GMT +2. The time now is 14:47.

- Copyright 2024 4Tuning