Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Un nou look de la Wald pentru Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/146695-look-wald-seria-5-a.html)

73dy 07-10-09 20:02

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
ce frumos e...:X:X:X

Oltcit Rally Team 07-10-09 20:57

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Imi place lookul asta putin agresiv..:rolleyes2:twisted:

drifter.08 07-10-09 23:47

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
seamana a japoneza!!! puteti sa ma contraziceti.

drifter.08 07-10-09 23:48

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
poze+filmuletze de la koe cluj. id: pctunneru

krsN1 08-10-09 12:43

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
frumoss

daffy2902 08-10-09 13:34

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
cum e :X...macar k macheta mi`as dori sa il am :)))

alex22das 12-10-09 11:31

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
e frumoasa.... vreau si eu una !!!! cine imi face cadou ?? :D :P

ciuciady 16-10-09 09:50

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
dp mine seria asta are ce-l mai perfect design..sincer:)m-pachet

dmissa 17-10-09 14:46

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
hai ca da clasa zice-ti voi.


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning