![]() |
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
ce frumos e...:X:X:X
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
Imi place lookul asta putin agresiv..:rolleyes2:twisted:
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
seamana a japoneza!!! puteti sa ma contraziceti.
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
poze+filmuletze de la koe cluj. id: pctunneru
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
frumoss
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
cum e :X...macar k macheta mi`as dori sa il am :)))
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
e frumoasa.... vreau si eu una !!!! cine imi face cadou ?? :D :P
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
dp mine seria asta are ce-l mai perfect design..sincer:)m-pachet
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
hai ca da clasa zice-ti voi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning