Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/14592-echipa-sprijin.html)

NC 25-03-06 01:21

Re: echipa de sprijin
 
pana acum, va descurcati foarte bine...iti dai seama ca si revista va fi la asteptarile noastre. Am incredere in voi. ;) Si e bine ca va incadrati in timp ;)

nxtaz 25-03-06 20:59

Re: echipa de sprijin
 
mai adaugati unul la lista

Bmw_E30dak 25-03-06 21:20

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian
rugam pe toti care s-au oferit sa ne sprijine in organizarea, promovarea si buna desfasurare a evenimentului sa se inscrrie aici sau pe PM.
Ajutorul principal va fi in promovare, distribuire de fluturasi-afise, cat si la fata locului, pentru coordonare pe mici segmente organizatorice.
vom distribui insemne caracteristice, ecusoane, etc, si vom rasplati pe cei care se implica intr-adevar.


POTI CONTA PE MINE ATAT LA PLOIESTI UNDE POT IMPARTII FLUTURASI IN SCOALA PE STRADA ORIUNDE PT 4 TUNING FAC ORICE DAK E NEVOIE DE MINE SI ACOLO POTI SA TE BAZEZII PE MINE PE MINE MA POTI CONTACTA PE MESS LA "insomnia_squad" SAU LA 0726306764

NC 25-03-06 23:56

Re: echipa de sprijin
 
daca luni imi dati afisele etc...marti am zi libera si o sa le impart in tot bucurestiul. RATB'ul va fi umplut, la fel si pe la metrou. Am un plan si am deja o echipa capabila...Va sti pana si un pusti de gradinita. :D

aleks 26-03-06 04:14

Re: echipa de sprijin
 
daca nu e tardiv, ma inscriu pe lista pt orice fel de ajutor ati avea nevoie

Gratzian 26-03-06 04:25

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by aleks
daca nu e tardiv, ma inscriu pe lista pt orice fel de ajutor ati avea nevoie

sefu, tu nu tre sa te inscrii, tu esti om de baza

c i k y 26-03-06 20:23

Re: echipa de sprijin
 
Repet...daca vreti va ajut cu cea mai mare placere....pot sa impart sau sa lipesc pliante la mine in liceu...astept un pm

Lil'Dee 27-03-06 10:07

Re: echipa de sprijin
 
Hey! Vreau sa ma bag si yo! va ajut cu cea mai mare placere :D vreau sa impart si yo fluturasi ;)

aleks 27-03-06 11:17

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian
sefu, tu nu tre sa te inscrii, tu esti om de baza

apreciez Gratzian ;)

NC 27-03-06 16:27

Re: echipa de sprijin
 
sunt gata afisele, si de unde le putem lua? :)

MaTzA 27-03-06 17:18

Re: echipa de sprijin
 
mai fratilor de aici e cineva in traian vuia sa stiu si eu k sa nu impartim 2 in acelasi loc si sa facem risipa de material ;)

Mishu-f 27-03-06 20:59

Re: echipa de sprijin
 
v-a ajut si eu dak se poate sa impart si eu ... sunt din onicescu :D de unde luam afise fluturasi ? dak e sa lipesc si pe masini da sa fie mai mici :D

EvLSant0S 28-03-06 02:27

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Lil'Dee
Hey! Vreau sa ma bag si yo! va ajut cu cea mai mare placere :D vreau sa impart si yo fluturasi ;)


am eu fluturasi , ne vedem .. si-ti dau si tie .. cativa sa imparti , ok ?


intrebati-l pe gratian cu cine s-a intalnit la 12 30 noapte la unirii :)


Golfuletz - Madskillz - ZeroCooL .... cand n vdm si noi ? sa va dau cativa fluturasi ? sa impartiti si voi la pasionati ... ?


hotarati-va ca mai e PUTIN timp ... !

ZerO_CooL 28-03-06 05:37

Re: echipa de sprijin
 
Dupa-amiaza se poate ? Pe la un 17:00-18:00 ?

Gratzian 28-03-06 05:56

Re: echipa de sprijin
 
pentru cei din bucuresti care au spus ca vor sa ajute, marti, 28 martie, ora 19.00 intalnire in fata la mac - unirea, de unde va conduce cineva la biroul 4tuning pentru organizare.


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning