Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/14575-vreau-pareri-pt-touch-screen.html)

Swat-Cat 09-08-06 14:11

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
la sursa am un ventilator care trebuie sa mearga....

aByS 01-09-06 10:13

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
Swat-cat,

Cum mai merge sistemul?

Deja ar trebui sa aibe ceva timp de functionare. Au aparut ceva probleme pe parcurs?

Tocmai am sa ma apuc si eu de asa ceva, si tare mi-ar fi de ajutor orice mai poti sa-mi spui.

Swat-Cat 01-09-06 15:48

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
pai....:sad: il vand :???: nu au fost probleme...doar ca e cam greu sa folosesti un windows in timp ce conduci :P.... am cam exagerat...parare mea

aByS 01-09-06 18:39

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
wow:shock:

nu ma asteptam la raspunsul asta.:D

Totusi sunt curios cum suna comparativ cu un Radio Cd, mai mult sau mai putin de top.

Cu cat le vinzi? ;) Asta ca fapt divers. Cine stie.

Swat-Cat 01-09-06 18:49

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
lcd-ul cu 400E..si calc cu sursa 100E.....de sunat....nu`s..nu prea m-a impresionat m-audio....suna ca un pioneer mid-level

Custom84 10-09-06 02:42

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
Salut,
Am citit si eu ce ati vorbit, uite as vrea sa te contrazic, nu stiu ce treaba are windowsu cu masina, iti poti instala o interfata auto cum e RoadRunner sau Mediacar si gata, nu ai treaba cu windows-u.
Eu am in prezent car pc si imi place foarte mult, poti face absolut orice de pe el, iti poti controla anumite functii ale masinii si asa mai departe.

Swat-Cat 10-09-06 21:18

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
mai e faza cu boot-ull...tre sa astepti sa se incarce.... mai si consuma ceva.... nu e ceva super compatibil...

Custom84 11-09-06 03:47

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
Nu e problema cu bootu, Iti poti seta cum iti vine tie mai bine. Te poti folosi de IBUS daca masina foloseste asa ceva, sau daca nu sunt cateva adaptoare, shutdown controller sau ignition controller, nu mai stiu exact. Consum? Nu stiu ce sa zic, eu am o sursa de tensiune care imi da minim 600w si max 1200 si crede-ma ca stau ore in sir cu systemu pornit si masina oprita si nu am nici un fel de problema. Nici macar cand pornesc masina si systemul e deja pornit nu imi da caderi de de tensiune.


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning