![]() |
Re: E46 - XOX
aduc a bbs-uri
ca si culoare: ( cam cum e acuma ), negru cu buza argintie. |
Re: E46 - XOX
bah poi alea sunt jante mah?:P arunca-le mah la mn in portbagaj cand trec cu masina pe lg tine:P....poi mah par a fi mai mult copie dupa m3 an 2000 unul din modelele de jante.....vopseste-le gri sobolan si lasa buzitza aia mica lucidata asa..bafta
|
Re: E46 - XOX
Quote:
nu par deloc ce zici u..:)) |
Re: E46 - XOX
Quote:
e geu sa le fac buza cum zici tu |
Re: E46 - XOX
Sunt Jante BMW model M - Styling 72 V-Speiche
|
Re: E46 - XOX
Quote:
stiu ca te ocupi cu bmw-uri ai idee de ce nu-mi mai functioneaza computerul de bord de cand am dat navi-ul jos? |
Re: E46 - XOX
Quote:
|
Re: E46 - XOX
Quote:
|
Re: E46 - XOX
Quote:
acum functioneaza perfect intre timp am rezolvat si problema de la motor era debitmetrul si un furtunas de vaacum spart acum trage mult mai bine dar tot de la 2800rpm in sus |
Re: E46 - XOX
4 Attachment(s)
nu am mai postat de mult,asa ca am sa atasez niste poze cu masinuta mea dupa prima zapada
apropo este de vanzare |
Re: E46 - XOX
saraca...ce-a patit la bara?:(
|
Re: E46 - XOX
cred ca o teava e de vina..
|
Re: E46 - XOX
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - XOX
bai las-o...... cum naiba?! :))))
|
Re: E46 - XOX
Am eu bara fata cu facelift 2004 cu praguri proiectoare si bara spate....insa fiind de coupe cred ca se potrivesc la tine doar bara fata si pragurile...bara spate e mai lunga pe laterale.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning