Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - XOX (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/145241-e46-xox.html)

dolb 21-10-09 19:29

Re: E46 - XOX
 
aduc a bbs-uri

ca si culoare: ( cam cum e acuma ), negru cu buza argintie.

EmyM6 21-10-09 19:36

Re: E46 - XOX
 
bah poi alea sunt jante mah?:P arunca-le mah la mn in portbagaj cand trec cu masina pe lg tine:P....poi mah par a fi mai mult copie dupa m3 an 2000 unul din modelele de jante.....vopseste-le gri sobolan si lasa buzitza aia mica lucidata asa..bafta

EmyM6 21-10-09 19:37

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2739369)
aduc a bbs-uri

ca si culoare: ( cam cum e acuma ), negru cu buza argintie.

dolb u asa vezi mah BBSurile?:D
nu par deloc ce zici u..:))

nazca 21-10-09 19:55

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 2739393)
bah poi alea sunt jante mah?:P arunca-le mah la mn in portbagaj cand trec cu masina pe lg tine:P....poi mah par a fi mai mult copie dupa m3 an 2000 unul din modelele de jante.....vopseste-le gri sobolan si lasa buzitza aia mica lucidata asa..bafta

nu sunt replici
e geu sa le fac buza cum zici tu

brandex 22-10-09 00:50

Re: E46 - XOX
 
Sunt Jante BMW model M - Styling 72 V-Speiche

nazca 22-10-09 00:54

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 2740420)
Sunt Jante BMW model M - Styling 72 V-Speiche

merci mult
stiu ca te ocupi cu bmw-uri
ai idee de ce nu-mi mai functioneaza computerul de bord de cand am dat navi-ul jos?

brandex 23-10-09 10:15

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by nazca (Post 2740424)
merci mult
stiu ca te ocupi cu bmw-uri
ai idee de ce nu-mi mai functioneaza computerul de bord de cand am dat navi-ul jos?

Poate nu ai mufat ceva cand l-ai montat inapoi

nazca 23-10-09 20:40

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 2743691)
Poate nu ai mufat ceva cand l-ai montat inapoi

o sa desfac iar capacele alea de sub bord sa ma uit

nazca 03-11-09 14:55

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 2743691)
Poate nu ai mufat ceva cand l-ai montat inapoi

ai avut dreptate era o mufa iesita din ceasurile de bord
acum functioneaza perfect
intre timp am rezolvat si problema de la motor
era debitmetrul si un furtunas de vaacum spart
acum trage mult mai bine dar tot de la 2800rpm in sus

nazca 27-12-09 18:50

Re: E46 - XOX
 
4 Attachment(s)
nu am mai postat de mult,asa ca am sa atasez niste poze cu masinuta mea dupa prima zapada
apropo este de vanzare

73dy 27-12-09 20:20

Re: E46 - XOX
 
saraca...ce-a patit la bara?:(

dolb 27-12-09 21:11

Re: E46 - XOX
 
cred ca o teava e de vina..

nazca 28-12-09 13:32

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by 73dy (Post 2926948)
saraca...ce-a patit la bara?:(

Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2927124)
cred ca o teava e de vina..

zapada inghetata e de vina

dolb 28-12-09 13:56

Re: E46 - XOX
 
bai las-o...... cum naiba?! :))))

ady_viteza 28-12-09 14:33

Re: E46 - XOX
 
Am eu bara fata cu facelift 2004 cu praguri proiectoare si bara spate....insa fiind de coupe cred ca se potrivesc la tine doar bara fata si pragurile...bara spate e mai lunga pe laterale.


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning