Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Zapp vs. Cosmote (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/14428-zapp-vs-cosmote.html)

DJ77VLD 20-03-06 19:24

Re: Zapp vs. Cosmote
 
vorbesti vorbe!

cata_tm 20-03-06 20:43

Re: Zapp vs. Cosmote
 
tipic oltenesc.. bai fratilor, ce draq se intampla bai cu voi? va legati de orice, gasiti intotdeauna sensul rau.. ce plm aveti???

DJ77VLD 21-03-06 07:32

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Ce plm e tipic oltenesc ma? Eu iti zisei ca vorbesti vorbe...care e treaba?

Mustang 21-03-06 07:51

Re: Zapp vs. Cosmote
 
vorbim de zapp vs cosmote sau de ... olteni, romtelecomi, greci si numa' stiu eu ce ?

DJ77VLD 21-03-06 09:38

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Asta intrebam si eu...

Cosmin255 21-03-06 15:30

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Pai ce legatura are ma vere Romtelecomu` cu Cosmote daca nu mai sunt actionari , asta nu inteleg , lasa-l dracu , a fost cumparat de greci deci nu mai are legatura cu romtelecom,odata pt totdeauna !

cata_tm 21-03-06 20:34

Re: Zapp vs. Cosmote
 
bai, calmati-va, si nu ma calcati pe nervi. limitati-va la ce vreti sa spuneti despre topic, si gata cu scandalul. io am zis ce am stiut, si acum apar tot felul de aerieni, bagatori de seama care nu au ce vorbi. iar tu bai... nicu cel obraznic, la cat te vad de pasionat, ai mari sanse sa ne intalnim in viitor. s-ar putea sa iasa cu scantei, deci, cantareste-ti vorbele.

valib 22-03-06 10:00

Re: Zapp vs. Cosmote
 
pana cand tine promotia asta cu 2000 minute?
care ma poate ajuta si pe mine cu 2cartele...urgent?fac o bere..doua...trei...

DJ77VLD 22-03-06 13:35

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Vali .... s-a terminat ieri ...

sil4tuning 22-03-06 13:55

Re: Zapp vs. Cosmote
 
pardon azi ..:)

valib 22-03-06 16:52

Re: Zapp vs. Cosmote
 
am fost azi la reprezentanta cosmote...si mi-au zis ca peste 2saptamani va reincepe promotia cu 2000 minute in retea...
so...prepare:)

ca idee...cosmote fura o gramada de clienti acum...de la connex, orange, zapp...chiar daca unii isi cumpara doar ca sa 'incerce'

Cosmin255 22-03-06 17:14

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Quote:

Originally Posted by cata_tm
bai, calmati-va, si nu ma calcati pe nervi. limitati-va la ce vreti sa spuneti despre topic, si gata cu scandalul. io am zis ce am stiut, si acum apar tot felul de aerieni, bagatori de seama care nu au ce vorbi. iar tu bai... nicu cel obraznic, la cat te vad de pasionat, ai mari sanse sa ne intalnim in viitor. s-ar putea sa iasa cu scantei, deci, cantareste-ti vorbele.

Cu draga inima , vino la Tulcea si ne intalnim , nu-i problema , stam la o cafea:)

ONtopic : Deci pana la urma s-a cam zis tot ce era de zis , clar Zapp este peste Cosmote....

DJ77VLD 22-03-06 21:19

Re: Zapp vs. Cosmote
 
mda... cam asa ceva!

DJ77VLD 23-03-06 13:49

Re: Zapp vs. Cosmote
 
Breaking news: :D se pare ca cei de la cosmote au modernizat reteaua si ...incepand de azi poti suna si prinzi din prima! E testata faza! asa ca .... zapp e pe locul II .

Cosmin255 23-03-06 14:01

Re: Zapp vs. Cosmote
 
LOL dar ce repede iti schimbi parerea:)


All times are GMT +2. The time now is 21:46.

- Copyright 2026 4Tuning