![]() |
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
Quote:
|
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
.. tu vezi ca threadu asta are 2 ani.. nu ? :lol::lol::lol:
|
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
Quote:
|
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
1 Attachment(s)
Numere de Germania... se fac in... Germania :)
Daca doriti.. ma interesez exact despre procedura... am auzit ca ar costa in jur de 30 Euro. (oricum.. nu cred ca sunt valabile in Romania pentru ca au alt standard) |
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
Daca poti sa interesezi sa-mi spui si mie exact cat costa si cu cine tre' sa vb sa-mi faca numere
|
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
2 Attachment(s)
Am vorbit astazi la amicul de la numere de aici... treaba se rezolva...
Comenzi la...Auto Trading Berlin :) |
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
am si eu o intrebare tot legata de numere ... ca sa nu mai fac alt thread ... ce poate sa imi faca politia daca nu am nr pe fata ?
de exemplu daca masina are un bodykit care nu este prevazut cu suport pentru numar in fata ? mersi apropo de nr de germania ... am vazut in buc s klasse cu nr B - 99 - *** (nu mai tin minte combinatia de litere) si in loc de ro avea D, de asemenea am un prieten care a avut un nr scris cu litere din germania si nu a patit nimic ... nr era ceva de genul B - 28 - RuN (e exemplu ... nu este numarul real) |
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
daca nu ai numar pe fata ti-l ia ... sau daca remediezi defectiunea pe loc te lasa
|
Re: Nr romanesti facute in germania sunt legale la noi pe strada???
daca remediezi,nu iti ia talonu,da ramane amenda :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning