Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand 4 anvelope michelin (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/143103-vand-4-anvelope-michelin.html)

uzbanz 15-12-09 14:43

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by danbaw (Post 2893921)
Nu sunt cam scumpe ? :( mar interesa 2 dar nu iti pot oferii mai mult de 180ron.

de aia am si spus pretul negociabil, este ok 180 ron,

danbaw 15-12-09 14:45

Re: vand 4 anvelope michelin
 
inca o intrebare , deoarece acum am observat cauciucurile sunt doar de vara sau merg si all sezon? mar interesa mai mult de iarna

uzbanz 15-12-09 14:47

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by danbaw (Post 2893935)
inca o intrebare , deoarece acum am observat cauciucurile sunt doar de vara sau merg si all sezon? mar interesa mai mult de iarna

sincer nu stiu exact daca merg si iarna, modelul este michelin energy..

danbaw 15-12-09 14:48

Re: vand 4 anvelope michelin
 
hmmm am sa ma interesez pe google sa vad , iar daca sunt all sezon revin cu un pm sa vedem cum facem :) . O zi buna va urez

uzbanz 15-12-09 14:49

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by danbaw (Post 2893950)
hmmm am sa ma interesez pe google sa vad , iar daca sunt all sezon revin cu un pm sa vedem cum facem :) . O zi buna va urez

bine, o zi buna

alex_maxx 15-12-09 15:09

Re: vand 4 anvelope michelin
 
uppppppp

uzbanz 15-12-09 15:44

Re: vand 4 anvelope michelin
 
Quote:

Originally Posted by alex_maxx (Post 2894028)
uppppppp

multumesc :)

uzbanz 17-12-09 11:44

Re: vand 4 anvelope michelin
 
anunt valabil!!!

uzbanz 20-12-09 19:31

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!cauciucuriile arata foarte bine

uzbanz 23-12-09 12:27

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!

uzbanz 03-01-10 16:21

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!!

uzbanz 06-01-10 22:00

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 16-01-10 20:33

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!anunt valabil

uzbanz 23-01-10 14:25

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!!

uzbanz 26-01-10 20:54

Re: vand 4 anvelope michelin
 
up!!! 4 anvelope michelin foarte bune mai putin una care are o mica galma!!!


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning