![]() |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
si eu ma bag la un campionat.
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
eu ma bag, sa imi ziceti data/ora exacta :D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
toata lumea o sa fie anuntatacand si cum
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
prezent si propun ora 21:00~21:10
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
propun o ora mai tarziu, cam 10 jumate -11... pentru ca mna, lumea mai are treaba si spre seara poate ar fi mai multa lume libera..
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ok daca veneti mai mult se tine serverul o sa fie Racer (romania)
si de acum in colo campionatul se va tine pe forum asta ora 22:30 se poate ???? |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
avem oameni pentru un campionat la ore 22:30????
haideti sa ne adunam cati mai multi! |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
vad ca nu se mai baga nimeni daca o sa jucam o sa jucam asa ca intre prieten fara competitii si situ sa dus pe apa sambetei asa ca ........:(
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Postati o ora sigura si intru si eu dar sa fie numai sambata si duminica :)
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
intru si eu
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:08. |
- Copyright 2026 4Tuning