Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   ToCA Race Driver 3-competitie (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/142129-toca-race-driver-3-competitie.html)

MephistoBM 05-10-09 11:38

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
si eu ma bag la un campionat.

Racer_e30 05-10-09 11:46

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by AerosoLL (Post 2692747)
Vineri am pana la 8 ore :D

atunci facem la 10 seara ???? care puteti....?

AerosoLL 05-10-09 12:25

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2694050)
atunci facem la 10 seara ???? care puteti....?

100 lapuri incepem la 10 seara ? :| Pai terminam in jur de 1 ca stii doar ca ne intarziem.

Racer_e30 05-10-09 12:26

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by AerosoLL (Post 2694149)
100 lapuri incepem la 10 seara ? :| Pai terminam in jur de 1 ca stii doar ca ne intarziem.

cred ca o sa fie cupa dtm cu 30 lap si pit stop obligatoriu pe un singur traseu

MephistoBM 05-10-09 12:54

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
eu ma bag, sa imi ziceti data/ora exacta :D

Racer_e30 05-10-09 13:02

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
toata lumea o sa fie anuntatacand si cum

Daniel_DRV 05-10-09 13:48

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
prezent si propun ora 21:00~21:10

MephistoBM 09-10-09 17:52

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
propun o ora mai tarziu, cam 10 jumate -11... pentru ca mna, lumea mai are treaba si spre seara poate ar fi mai multa lume libera..

Racer_e30 09-10-09 18:03

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ok daca veneti mai mult se tine serverul o sa fie Racer (romania)
si de acum in colo campionatul se va tine pe forum asta
ora 22:30 se poate ????

MephistoBM 09-10-09 20:54

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
avem oameni pentru un campionat la ore 22:30????

haideti sa ne adunam cati mai multi!

Racer_e30 09-10-09 21:57

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
vad ca nu se mai baga nimeni daca o sa jucam o sa jucam asa ca intre prieten fara competitii si situ sa dus pe apa sambetei asa ca ........:(

AerosoLL 10-10-09 10:34

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Postati o ora sigura si intru si eu dar sa fie numai sambata si duminica :)

peter 10-10-09 13:00

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
intru si eu


All times are GMT +2. The time now is 13:08.

- Copyright 2026 4Tuning