![]() |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Mai frate, motorul ala e cu reactie sau nu? Adica masina e impinsa de gazele arse sau are tractiune la roti (ca Y2K)?
Daca e de elicopter, avem varianta a 2-a. |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
are o conversie pentru gaze facuta , cauta tipul motorului si sa vezi modificarile pe care le-a facut respectivul ....
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Ati vazut ca gura motorului e in habitaclu? :lol::lol::lol::lol:
Ma intreb ce fond de ten foloseshte nevasta-ta..ar fi tare sa ramana machiata duap ce calca omu' putin masina... :lol::lol: |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
La 1350 de cai cre'ca isi ia zborul
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
in romania nu e valabil ... da` oare ai putea scoate asa ceva pe o autostrada si sa-i dai o talpa ? :)))
si scuteru` ala ii facut pentru copil ? sa mearaga cu el la scoala :)))) |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
1350 caluzti de rasa????? Super tare
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Ce inseamna sa fi pasionat de-abinelea si sa ai si mult timp liber la dispozitie!!!! :D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
o fugi rau ?
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
credk inafara de timp liber mai tre sa ai si ceva banut :)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
1 Attachment(s)
ii tare de tot
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Eu credeam ca avioanele zboara ....:(
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
ma....de asta nu mai poti zice k are masina ....ARE AVION DE-A BINELEA:D...ink 2:D...mai pui ceva sa iti asigure portantza si ai rezolvat problema:D:D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
petarda :)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Quote:
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
E prea tare broscuta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:59. |
- Copyright 2026 4Tuning