![]() |
Re: Instinctive MotorSport
Am vazut ca va semnatzi pe poze cu ims, am rugamintea sa va gasiti alta prescurtare.. IMS este folosit de noi de vreo 3 ani la Inferno MotorSport...
Multumesc anticipat |
Re: Instinctive MotorSport
a fost o seara perfecta . bun venit noilor membrii. si inca o data zic ptr toti membrii ( totu se face in comun ) stiti la ce ma refer
|
Re: Instinctive MotorSport
CORECT GEORGE AR TREBUII SA STERGI THE WANTED CARS DE L ASEMNATURA ! TU ACUM ESTI IN ALT CLUB SI AR TREBUII SA ITI REAMINTESC CA NU AI CUM SA FII IN 2 CLUBURI INACELASI TIMP ! ASEARA AM AFLAT DE EXISTNTA ACESTUI CLUB VA DORESC MULTA BAFTA DAR O SA VA MAI IMPIEDICATI DE MINE ASA CA O SA MAI VB ! VREAU CA DEACUM INCOLO SA VA ORGANIZATI VOI CEVA SA NU VA MAI TINETI DUPA NOI FIECARE CU CLUBU LUI ! O SA VREU SA VB CU TINE DACA AI PLACEREA SUNAMA
|
Re: Instinctive MotorSport
bah reisarilor cu dashii si carutse...a zis si benny ceva si lucian ceva..si inca nici o modificare
|
Re: Instinctive MotorSport
o sa vb nu este nici-o problema . de tinut nu ma tin dupa voi . am persoane care ma suna si imi zic. o sa vb mai multe la un tel .
|
Re: Instinctive MotorSport
87MTX.....daca tu ai ""dashie" cu o "carutsa" drept remorca,asta nu inseamna ca si noi avem...si nu stiu dc incepi cu jigniri...
|
Re: Instinctive MotorSport
Oare cum iti permiti sa vorbesti asa cu un membru inferno. pune-te in genunchi si corecteaza-ti greselile! 7 matanii!
|
Re: Instinctive MotorSport
LOL?...=)))))))))))).....gata le am facut e bine?=)))
|
Re: Instinctive MotorSport
se vede ca esti cam inapt..... din ce am zis eu nu am jignit pe nimeni, nu te-am facut prost ,cretin, idiot, etc, astea sunt jigniri, te simti ?
|
Re: Instinctive MotorSport
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!
ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele :)... este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine :) |
Re: Instinctive MotorSport
Oricum eu sunt cel mai frumos
|
Re: Instinctive MotorSport
navem ce sa ii cerem lu ' Coco G... el e frumos :P :))
|
Re: Instinctive MotorSport
Va merge bine baieti, imi place cum ati luat amploare :-). As mai zice eu doua trei vorbe despre cateva fetite de pe forum dar ma abtin, bafta mai departe, o sa va tin companie incepand cu luna Decembrie :D
|
Re: Instinctive MotorSport
Quote:
A.C.S Inferno MotorSport ca sa stii.....se poate....daca nu intelegeti cu frumosul, o sa cam cheltuiti ceva bani prin tribunale si altele....si daca incepem cu suferintele.....nu cred ca ai ales cuvantul potrivit deci va rog frumos sa va gasiti alta prescurtare la numele clubului!!! |
Re: Instinctive MotorSport
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:44. |
- Copyright 2026 4Tuning