![]() |
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
o intrebare am si eu de ce foliat si nu vopsit? ca eu cred ca au cam aceleasi preturi , dar vopseaua ar fi mult mai rezistenta!?
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
aruncati o privire la o batrana 1300 negru mat ! chiar aici are topic!
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ia-84-ely.html |
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning