![]() |
Re: accident socant-VIDEO
Dc sa interzica suv-urile? poti sa fii tu si cu tiru crezi ca centurile alea de siguranta sunt puse degeaba acolo? mai gandeste-te
|
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
impactul frontal probabil a fost intre audi si suv-ul iesit in decor. in tuareg a ricosat probabil una din masini... asadar presupunem ca era masina depasita. |
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
|
Re: accident socant-VIDEO
Nu ar trebui interzise, nu suntem comunisti. Doar ca ar trebui schimbata mentalitatea oamenilor, si anume ca SUV-ul nu ar trebui sa fie nici masina de lux, nici de viteza, nici masina de oras. SUV-ul ar trebui sa fie masina de familie pe care s-o folosesti la iesirile cu familia.
|
Re: accident socant-VIDEO
Br.rr... m-au ingrozit imaginile..cum mai dorm la noapte ?
|
Re: accident socant-VIDEO
Nu te gandesti la ele! :D
Asta e realitatea soferilor inconstienti si neatenti, soferi de care nu ducem deloc lipsa! Asta e, din pacate, realitatea si la noi in tara, chiar daca filmuletul a fost facut in alta tara. |
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
|
Re: accident socant-VIDEO
ce napasare sa nu te duci la om sa vezi daca il doare ceva sau eu mai stiu deci chiar socante imaginile mai ales saracul ala de pe asfalt incerca sa se ridice sau ala din masina te teren dadea sa se miste :( aiurea rau sa nu mai zic de aia rupti pe jumate sau spanzurati de caroseria masini :( dupa ce vezi atatea accidente tot nu te potolesti
|
Re: accident socant-VIDEO
mama ce nasol...cum zac acolo frate..mai ales persoana aia rupta'n doua!!! naspa!!
|
Re: accident socant-VIDEO
Doamne ce ANIMALE ca altfel nu le pot spune alora care nu au avut bunul simt macar sa opreasca sa vada ce s-a intamplat acolo , amaratu ala de pe jos se misca si astia filmau ...le ardeau de filmat :|
Aici nu este vorba ca este Romania ca nu este Romania ca este China sau Japonia , nu conteaza din ce tara sunt aceste imagini , singura chestie pe care o relatez este ca prea multe persoane care cica sa le numim oameni sunt defapt animale ...si punct. |
Re: accident socant-VIDEO
ce va place sa vorbiti aiurea... stiti foarte bine ca ranitii nu trebuie miscati... daca ala de pe jos are o fractura cervicala si tu il omori miscandu-l? Sincer acum, ce i-ati fi facut? Dati un exemplu concret. Cum l-ati fi ajutat? Bineinteles ca le ardea de filmat, altceva ce aveau de facut? Asa poate mai vede un prost vitezoman filmarea si se gandeste de doua ori inainte sa apese pedala peste limita... ce va mai place sa judecati.
|
Re: accident socant-VIDEO
@lecca e un topic sticky in sectiunea accidente scrie acolo ce ai voie sa faci si sa nu faci in caz de accident ... sincer eu nu am citit ca nu ai voie sa misti un ranit .
|
Re: accident socant-VIDEO
Quote:
Am intrebat un doctor care se ocupa cu urgente de genul... si mi-a spus clar: nu ne atingem de ranit in cazul in care masina avariata nu prezinta un alt risc. |
Re: accident socant-VIDEO
Oribil accident, cred ca se poate folosi pentru o campanie anti-viteza.
|
Re: accident socant-VIDEO
urat rau de tot
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning